Kniha Návštěv

Petr     19 Září 2020 12:45 |
Domašín – Kostelecká Lhota ,,B“ 5 : 4 ( 2 : 3 )
12.9.2020

Na toto utkání byl omluven brankář Jelen a další hráči ze základní sestavy. Do branky se postavil David Ohnoutek a jako středopolaře jsme povolali Jana Petra. V obranné čtveřici byli také změny.

Diváků : 15

Ve 3.min. si Ohnoutek srazil rohový kop hostí do branky – 0:1.
6.min. vytěsnil Ohnoutek těžkou střelu z vápna na roh
11.min. si Petr J. před vápnem šlápl na míč a hosté křižnou střelou na – 0:2
17.min. po Trudičově autu střílí těsně nad Petr J
18. min. křižnou střelou minul branku Trudič
22.min. po rohu volný hráč na zadní tyči zvyšuje pro hosty na – 0:3
27.min. střílel Odl kousek od tyče
29.min. snížil po faulu na Michalíka z penalty Hašek – 1:3.
35.min. Tridič vybojoval na půlce míč, Dragúň přihrál volnému Michalíkovi,
který křižnou střelou snížil na poločasový výsledek – 2:3
44. min. předložil Dragúň Michalíkovi gólovku, ale obrana odmítla vyrovnání
45.min. po faulu ve vápně na Dragúně neproměnil Michalík pokutový kop
60.min. Jelen M. poslal malou domů do protipohybu brankáře – 2:4
67.min. souhra Kupka, Mervart, rozběhnutý Michalík – 3:4
70.min. Petr J. prokličkoval na vápno a následná Michalíkova střela k tyči – 4:4
79.min. Štengl střílel levačkou těsně nad břevno
88.min. Mervart pěknou přihrávkou vybídl Michalíka ke skórování – 5:4

Zlepšeným výkonem v druhém poločase jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Další zápas pojedeme odehrát do Čermné.
v.m. Hery

Petr     19 Září 2020 12:44 |
Rokytnice – Domašín 3 : 1 ( 1 : 0 )
5.9.2020

Sestava : Jelen, Jelen Pavel, Kupka, Hladík, Zjadin, Odl, Linhart, Mervart,
Štengl, Dragúň, Michalík J.
Hokejově střídali : Michalík M., Hrudík A.

Branky : Michalík J.

Rozhodčí : Špaček Ladislav
Žluté karty : 2:
Diváků : 45

Petr     01 Září 2020 17:12 |
Domašín – Javornice ,,B“ 3 : 3 ( 3 : 1 )
29.8.2020 na penalty 4 : 5

V prvním domácím mistrovském zápase jsme přivítali rezervu Javornice. Jelikož se za celý týden nahromadilo hodně omluvenek, tak bylo jasné, že to bude tuhý boj na hřišti. Omluveni byli : Zjadin, Kupka, Hašek, Jelen P. a Štengl. Ostatní se neomluvili. S Jelenem jsem vybral tuto jedenáctku :
Sestava : Jelen, Hladík, Jelen M., Odl, Průša, Pelán, Hrudík A., Čančara,
Mervart, Dragúň, Michalík J.
Hokejově střídali : Trudič, Michalík M., ( Petr J. )
Připraven Hrudík M.

Branky : 2x Michalík J., Dragúň

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 1:2 ( Michalík Jan )
Diváků : 50

V úvodu utkání utekl hostům Michalík a jeho střela po zemi z rohu velkého vápna těsně minula tyčku. V 16.min. poslal Michalík míč na Drgúně, který na něho nedostal a doputoval až k Hrudíkovi. Jeho střelu brankář jen vyrazil před sebe a pohotový Dragúň pod padajícím gólmanem dostal míč do sítě – 1:0. V 20.min. prokličkoval stoper Jelen M. až na půlku, kde vyslal Michalíka do brejku. Nabídnutou situaci využil – 2:0. V 27.min. zahráli hosté trestný kop nad naší branku. V 30.min. hosté snížili prudkou ránou z trestného kopu z 25.metrů po našem zbytečném faulu – 2:1. Naději na lepší výsledek přidal Michalík po dobrém autovém vhazování – 3:1. V 57.min. po sporné situaci v naší obraně hosté opět snížili na – 3:2. V 64.min. po našem špatném vhazování na půlce hřišti se hosté dostali do našeho vápna, kde nikdo z obrany nedokázal odkopnout volný míč. Tímto přišel pro nás trest v podobě vyrovnání – 3:3. V 75.min. zachránil Jelen v brance jasný gól. V 82.min. hosté zazdili tutovku, kde z prostoru penalty nestrefili úplně prázdnou branku a poslali míč nad. Za tohoto stavu se šlo na penalty. Mimo třech hráčů mě velice překvapilo, že nikdo nechtěl jít kopat. Penalty dospěly až do sedmé série. Dali : Jelen M., Petr J., Michalík M., Mervart. Nedali : Dragúň, Pelán, Hladík.
Tímto výkonem ( mimo prvních 20.minut ) jste mě zkazili celou neděli. Hostům se po 16.minutách zranil brankář, který musel vystřídat a my toho nedokázali využít. Konkrétně výkon v druhém poločasu byl hodně mizerný ( jedna ušmudlaná střela do tyče). Jen Jelen v brance odvedl svůj standart, který bohužel na 3 body nestačil.
v.m. Hery

Petr     26 Srpen 2020 19:30 |
Olešnice – Domašín 0 : 8 ( 0 : 4 )
16.8.2020

Po půl roční pauze, kdy se na jaře 2020 soutěž zrušila z důvodu epidemie Covid-19 jsme začali nový ročník mistrovským zápasem v Olešnici. Ve čtvrtek ještě vypadalo, že budu muset povolat dříve narozené hráče. Nakonec se nás sešlo docela dost. S jelínkem a Alešem jsme dali dohromady tuto základní jedenáctku :

Jelen Petr, Kupka, Zjadin, Jelen Matěj, Odl, Štengl, Linhart, Jelen Pavel,
Hašek, Pelán, Michalík Jan
hokejově střídali : Dragúň, Michalík Matěj, Hrudík A., Trudič, Hrudík M.

Branky : 4x Michalík Jan, 2x Michalík Matěj, Jelen Matěj, Hašek

Rozhodčí : Nosek Milan - Zelinka Jiří, Slavkay Jan.
Žluté karty : 1:0
Diváků : 35

Hned na začátku domácí zahrozili dělovkou, ale pozorný Jelen míč s námahou vytěsnil na roh. V 15.min. Linhart přihrál na střed Michalíkovi J., který prudkou ranou pod břevno umístil míč do domácí branky – 0:1. V 21.min. domácí rozehráli trestný kop, který Jelen zázračně odvrátil na další roh. Za pár minut orazítkoval Michalík břevno, z dorážky tyč a z další dorážky Dragúň pouze nastřelil brankáře. V 30.min. Dragúň posunul na Michalíka, který uklidil míč k tyči – 0:2. V 35.min. zaběhl Michalík J. za obranu a úplně volnému bratrovi Matějovi předložil první branku v novém dresu – 0:3. V 41.min. vyrazil Linhartovu střelu domácí brankář k Michalíkovi M., který míč uklidil nezištně do sítě – 0:4. V 59.min. po zbytečném faulu rozehrávali domácí trestný kop z našeho vápna a prudkou ránu směřující do šibenice Jelen dalším skvělým zákrokem poslal na roh. V 65.min. rozehrál Hašek trestný kop pouze do zdi a pohotový Jelen M. na dvakrát poslal z dorážky míč do branky – 0:5. V 75.min. Michalíkovu střelu tečoval jeden z domácích hráčů do protipohybu brankáře – 0:6. V 78.min. po Kupkově přihrávce přeloboval Hašek domácího brankáře – 0:7. V 80.min. centroval míč Hašek a Michalík do prázdné branky upravil na konečných – 0:8.
Všem, kteří přijeli po dlouhé přestávce odehrát zápas patří poděkování. Pořád je co zlepšovat a tak ve čtvrtek se sejdeme na tréninku.