Kniha Návštěv

Petr     19 Říjen 2021 09:30 |
Domašín – Přepychy ,,B“ 6 : 1 ( 3 : 0 )
16.10.2021
Poslední zápas podzimní sezóny jsme odehráli doma proti rezervě Přepych. Soupeř měl mužstvo poskládané z běhavých dorostenců a doplněno zkušenými hráči. Tento zápas se měl hrát jako první kolo podzimu. Z důvodů dovolených jsme ho přesunuli na konec. Sestava byla jasná, protože se hned šest hráčů základu omluvilo. Jediná změna byla v přesunutí Zdendy Hladíka do středo obrany a na jeho post nastoupil hrající trenér Aleš Hrudík.
Sestava : Martínek, Hrudík A., Průša, Odl, Hladík, Trudič, Čančara, Michalík M., Hašek, Haferník, Michalík J.
Střídal : Hrudík M.

Branky : 3x Michalík J., 2x Trudič, Hrudík A.

Rozhodčí : Jedlínský Miroslav, Broulík Miroslav, Knapek Jaroslav
Žluté karty : bez karet
Diváků : 20

5.min. nebezpečná střela hostí skončila nad naší branku
9.min. po rohovém kopu hlavičkoval Trudič nad branku hostí
14.min. Haškův trestný kop brankář s námahou vyrazil
16.min. Michalíkova tečovaná střela na roh, z něho Čančara hlavou těsně nad
19.min. gólovou střelu hostí vykopl Martínek špičkou kopačky na roh
22.min. Trudič vhodil aut na Michalíka, který z otočky zavěsil pod břevno – 1:0
23.min. Martínek poslal dlouhým kopem Michalíka na branku – 2:0
28.min. po Haškově trestném kopu, hlavičkoval Michalík, brankář poslal míč na roh
29.min. po rohovém kopu poslal Hašek míč hlavou jen těsně nad břevno
32.min. Michalík přesnou přihrávkou do ulice vybídl Trudiče, který upravil na – 3:0
34.min. stejná situace, ale opačně – bohužel Michalík nedal
35.min. Hrudíkův centr nedokázal Michalík zasunout do branky hostí
57.min. Hrudík A. kopnul odražený míč na branku – 4:0
65.min. Hašek přihrál míč Michalíkovi, která centrem našel Trudiče – 5:0
67.min. hosté propadli ve vápně a Michalík poslal hlavou míč do branky – 6:0
83.min. po rohovém kopu zazdil Průša jasnou gólovku střelou vysoko nad sítě
89.min. fatální chyba Martínka při rozehrávce nás stála čisté konto – 6:1

Tento mladý a běhavý soupeř nám ukázal, kde máme velké rezervy. Všem hráčům, kteří nastoupili v podzimní části bych chtěl velice poděkovat za přístup a snahu odvést na hřišti maximum.
Sezónu ukončíme Posvícenským fotbálkem v neděli 7.listopadu 2021 od 10.00 hodin. Občerstvení ( posvícenský hovězí guláš, pivo, limo….) zajištěno.
v.m. Hery

Petr     11 Říjen 2021 09:27 |
Javornice ,,B“ – Domašín 1 : 4 ( 1 : 0 )
10.10.2021

K poslednímu venkovnímu utkání podzimní sezony jsme zajížděli v neděli dopoledne do Javornice. Na toto utkání jsme neměli k dispozici žádného brankáře, tak jsme se rozhodovali mezi Ondrou Koláčným a Martinem Trudičem. Jelikož Ondra zaspal, tak se situace vyřešila. Do útoku jsme poslali mladé hráče a vzadu vsadili na zkušenost.

Sestava : Trudič, Odl, Průša Jelen M., Zjadin, Kupka, Petr J., Jelen Pa., Hašek, Mutina, Michalík M.

Hokejově střídali : Hrudík A., Koláčný, Hrudík M.

Branky : Hašek

Rozhodčí : Urban Vladimír, Zelinka Jiří, Slavkay Jan
Žluté karty : 0:0
Červené karty : 1:0
Diváků : 40

27.min.neodkopnutý míč z vápna slabě hlavičkoval Zjadin, domácí umístěnou
střelou k tyči otevřeli skóre – 1:0
31.min. Kupka faul, domácí hráč za oplácení a ráně pěstí do břicha vidí č. kartu
40.min. Michalík M. zahodil vyloženou gólovku, přestřelil z malého vápna,
55.min. Trudič chytá nebezpečnou střelu domácích hráčů
57.min. Mutina poslal do šance Haška, tvrdou střelu brankář vyrazil na roh
58.min. po rohovém kopu střílel nad domácí branku Petr J.
65.min. Hašek z trestného kopu našel skulinku u tyče – 1:1
67.min. po dalším rohu hlavičkoval Mutina, odražený míč napálil z první Koláčný
a domácí brankář vytasil parádní zákrok, skokem nasměřoval míč těsně
vedle branky a zabránil jasnému gólu
75.min. nedorozumění a srážka Odla s Zjadinem, domácí sám ve vápně střela – 2:1
78.min. Petr J. fauloval ve vápně, nařízenou penaltu domácí proměnili – 3:1
90.min. Průša nesmyslně nalil na vápno domácímu hráči, který dává do úplně
prázdné branky na konečných – 4:1

Toto utkání jsme měli zvládnou, alespoň do remízového stavu. Bohužel opět po hrubých chybách jsme to domácím hodně ulehčili. Jen škoda, že jsme nevyužili přesilovku. Je potřeba na různých věcech ještě hodně zapracovat. Poslední zápas podzimní sezóny hrajeme další víkend v sobotu na domácím hřišti s rezervou Přepych. Doufám, že se konečně sejdeme všichni, abychom mohli po utkání zhodnotit tento podzim.
Další akce potom bude Posvícenský fotbálek 7.11.2021 od 10.00 hodin.
v.m. Hery

Petr     06 Říjen 2021 10:00 |
Domašín – Rokytnice 4 : 3 ( 2 : 1 )
2.10.2021

Za slunečného počasí jsme v domácím zápase přivítali hráče Rokytnice, kteří minulý víkend oslavili 70 let založení klubu. Po delší době jsme měli zaplněnou lavičku, tak jak by to mělo být na každý zápas. Náš brankář oslavil minulý týden radostnou událost v narození syna. Po kolektivní dohodě jsme vybrali tuto základní jedenáctku :

Sestava : Martínek, Hladík, Průša, Jelen M., Zjadin, Mutina, Jelen Pa.,
Michalík M., Hašek, Michalík J., Haferník
Hokejově střídali : Kupka, Odl, Trudič, Hrudík A., Hrudík M.

Branky : 2x Michalík J., Haferník, Trudič

Rozhodčí : Plocek Luboš, Slavkay Jan
Žluté karty : 3:0 ( Průša, Jelen Pa., Trudič )
Diváků : 33

2.min. Průša dlouhým nákopem našel Haferníka, který přehodil brankáře – 1:0
8.min. důrazný Jelen M. vybojoval míč pro Michalíka J., zakončení k tyči – 2:0
11.min. Martínek předvedl skvělý zákrok a míč poslal na roh
13.min. tvrdou střelu hostí z vápna vytěsnil Martínek zákrokem mimo branku
26.min. Michalík J. zakončil svůj únik slabou střelou, brankář míč chytil
33.min. po špatně vhozeném autu a ztrátě míče hosté snížili na – 2:1
37.min.po naší ztrátě míče na půlce hosté tvrdá střela, Martínek chytá
38.min. Michalík J. vybojoval míč a zpětnou přihrávkou na vápno vybídl Jelena Pa. ke skórování, který nestrefil úplně prázdnou branku
48.min. Haferníkovu tvrdou střelu z úhlu vyrazil brankář na roh
49.min. po našem nedůrazu v obraně hosté střelou z dálky vymetli šibenici – 2:2
70.min. Michalík J. poslal míč na Trudiče a ten v úniku prostřelil brankáře – 3:2
72.min. nepovedený centr hostí končí ve vzdálenější šibenici naší branky – 3:3
82.min. po autu propadl míč až k Michalíkovi, který ho uklidil do sítě – 4:3

Bojovný domácí zápas, který jsme zvládli po našem čtvrtém gólu ubránit. Jen škoda některých zbytečných žlutých karet. Příští zápas se hraje netradičně v neděli dopoledne v Javornici. Kluci díky.
v.d Hery

Petr     22 Září 2021 05:34 |
Domašín – Čermná 4 : 3 ( 3 : 2 )
18.9.2021

Na toto domácí utkání se opět dost lidí omluvilo a start nového zaskakujícího brankáře Petra Martínka byl z porodnických důvodů velmi nejistý. S Alešem a Honzou Michalíkem jsme složili základní jedenáctku :

Sestava : Martínek, Hladík, Průša, Odl, Zjadin, Hrudík A., Čančara, Michalík M.,
Hašek, Michalík J., Trudič

Branky : 2x Michalík J., Zjadin ( p.k. ), Trudič

Rozhodčí : Bogdan Michal
Diváků : 20

10.min. po faulu na Michalíka ve vápně proměnil Zjadin pokutový kop – 1:0
11.min. Michalík M. poslal do uličky míč pro Trudiče, který zakončil k tyči – 2:0
17.min. nedorozumění mezi Průšou a Martínkem nabídlo hostům snížit – 2:1
21.min. opět hrubá chyba Hrudík-Průša-Martínek doběhnutý míč hostí – 2:2
36.min. velkou šanci hostí poslal reflexivně Martínek mimo tyče
39.min. hosté po rohovém kopu nastřelují tyč naší branky
40.min. Čančara zahodil gólovku
44.min. rychle rozehrál Zjadin trestný kop na Michalíka J. a ten střelou dal na – 3:2
45.min. Martínek vyrazil s námahou střelu hostí na roh
62.min. nastřelil Čančara z úhlu břevno soupeřovy branky
66.min. aktivně hrající hosté srovnávají skóre střelou do víka – 3:3
71.min. po samostatné akci dává Michalík J. rozdílový gól – 4:3
76.min. Michalík M. tvrdá střela pod břevno a brankář byl pozorný, vyrazil na roh

Závěrečný tlak hostí o vyrovnání jsme odrazili a dotáhli domácí zápas do vítězného konce. Obdiv zaslouží celé mužstvo a hlavně hosté, kteří přijeli jen s deseti hráči. Další dorazili až v průběhu utkání. Příští víkend máme volný los a tak je potřeba doléčit všechna zranění a v dalším domácím zápase opět bodovat za tři body.
v.m. Hery

Petr     22 Září 2021 05:33 |
Roveň – Domašín 1 : 4 ( 1 : 3 )
11.9.2021
K tomuto utkání jsme odjížděli pouze s dvanácti hráči. Bylo dost těžké co od domácích očekávat. Přeci jenom vloni hráli ještě trojku okresu. Aleš určil tuto sestavu :
Sestava : Martínek, Hladík, Průša, Odl, Čančara, Trudič, Mutina,
Michalík M., Kupka, Haferník, Michalík J.
Střídal : Hrudík A.

Branky : 4x Michalík J.

Rozhodčí : Špaček Ladislav
Žluté karty : 2:4 ( Mutina Daniel, Haferník Lukáš, Čančara Jan, Michalík J. )
Diváků : 60
Všechny branky 21., 29., 20., 83. min. vsítil Jan Michalík. Domácí pouze upravili poločasový výsledek na 1:3 v 44.minutě. Těžký zápas plný faulů z obou stran.