Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     24 Srpen 2019 11:18 |
S velkým smutkem oznamuji, že ve věku 88.roků zemřel 7.8.2019 náš dlouholetý trenér, vedoucí mužstva a kamarád pan Josef Podolský.
Pepo, nikdy nezapomeneme. Všichni z FC.

Petr     20 Červen 2019 19:23 |
Solnice ,,B“ – Domašín 5 : 3 ( 3 : 0 )
16.6.2019

K tomuto poslednímu utkání sezóny jsme zajížděli do nedaleké Solnice. Po posledním tréninku se zdálo, že konečně bude nabitá lavička. Opak byl pravdou. Projevily se dovolené, nemoci, festivaly a zaměstnání. Na pěkné, ale veliké hřiště vyběhla tato jedenáctka.

Sestava : Václavek, Škalda, Průša, Jelen M., Odl, Jelen P., Linhart, Mervart,
Hrudík A., Dragúň, Michalík
Střídali : 46.min. Mervart – Pelan 85.min. Michalík – Hrudík M.

Branky : 3x Michalík

Rozhodčí : Hvězda Lukáš, Machač Libor, Knapek Jaroslav
Žluté karty : 2:1 ( Pelan Martin )
Diváků : 42

Ve třetí minutě zaskočil domácí hráče Jelen M., když převzal na půlce přihrávku od Mervarta a šel sám na branku. Zakončil pouze střelou do brankáře. V 11.min. zakončili domácí akci vedle naší branky. V 13.min. po naší ztrátě míče vsítili domácí úvodní branku – 1:0. Po čtvrt hodině centroval Michalík, ale Mervart v dobré pozici na centr nedosáhl. V 20.min. posunul Mervart míč za obranu na rozběhnutého Jelena P., který nedokázal přehodit brankáře. Z proti útoku zahrozili domácí prudkou střelou, kterou pozorný Václavek s námahou vyrazil na roh. Po půl hodině hry vyzval Dragúň přesnou přihrávkou Linharta ke skórování, ale technická střela skončila těsně vedle tyčky. V 32.min. po sérii několika narážeček vstřelili domácí branku – 2:0. Za dvě minuty ta samá akce – 3:0. V 37.min. zahodili domácí velkou příležitost střelou vysoko nad. Minutu před koncem zachránil pohotovým zákrokem Václavek jistý gól. V 54.min. uviděl Michalík vysunutého domácího brankáře a umístěnou střelou z 30 metrů poslal po zemi míč k tyči – 3:1. V 59.min. zmařil pěkným zákrokem Václavek domácím gólovou šanci. V 62.min. zakončil Michalík svoji samostatnou akci střelou k tyči – 3:2. Za minutu předvedl Václavek zákrok roku, kdy prudkou střelu stačil skokem vyrazit na tyč a Jelen M. odkopl míč do bezpečí. V 68.min. hlavní rozhodčí hrubě ovlivnil zápas, když neviděl jasné postrčení míče rukou v našem vápně a domácí hráč tímto vstřelil branku, která neměla platit. Postranní rozhodčí Machač ji jasně viděl, ale Knapek, který byl blíže nic neviděl. V 73.min. po hrubce Škaldy zazdili domácí gólovou šanci. V 78.min. posunul Odl míč Michalíkovi, který kličkou brankaři vsítil kontaktní branku – 4:3. V 83.min.prováhal Hrudík A. dvě nahrávky domácích, kdy po střele z vápna Václavek neudržel míč a dobíhající hráč ho prostrčil do sítě – 5:3. V posledních dvou zápasech jsme se přesvědčili, že se dá hrát i se silnými soupeři pěkný fotbal. Jenom škoda těch neproměněných šancí. Rozhodně by byl výsledek jiný. To ještě v prvním poločase nám neodpískal hlavní rozhodčí jasnou penaltu po faulu zezadu na Mervarta. Už se mě to tak jeví, že i v takovémto zápase museli vyhrát domácí, kteří měli podporu hlavního rozhodčího. Asi mu volal pan Berbr…..
v.d. Hery

Petr     10 Červen 2019 19:43 |
Domašín – Labuť RK 4 : 6 ( 3 : 4 )
8.6.2019

Bohužel zranění brankáře Petra Jelena se nelepšilo, tak jsem musel oslovit v této sezóně již čtvrtého brankáře Honzu Václavka. Opět pracovní vytížení několika hráčů, dalších na dovolené a několika marodů se nám přeci jen podařilo sehnat jedenáct lidí, co odehraje zápas proti lídrovi čtvrté třídy. Po dlouhé době se dostal do základu i Libor Hájek.

Sestava : Václavek, Škalda, Ohnoutek, Jelen M., Hájek, Dragúň, Hrudík A.,
Mervart, Hašek, Trudič, Michalík
Připraven : Hrudík M.

Branky : 3x Michalík, Dragúň

Rozhodčí : Reichl Petr
Žluté karty : bez karet
Diváků : 60

Chvilku po úvodním hvizdu střílel Michalík pouze do boční sítě. V 11.min. měli hosté první gólovku, ale Václavek reflexivně vytáhl míč na roh. V 12.min. Hašek centroval míč před branku. Po následné slabé střele brankář jen vyrazil míč před Michalíka, který už neměl problém otevřít skóre zápasu – 1:0. Hosté nás dokonale zaskočili v 12.min., kdy z rozehrávky na tři doteky vyrovnali – 1:1. V 17.min. předvedli hosté jednoduchý, rychlý, učebnicový útok zakončený centrem po zemi na malé vápno a náběh z druhé vlny – 1:2. V 19.min. ta samá akce – 1:3. V 26.min. nešikovně Ohnoutek kopl do soupeřovy nohy a rozhodčí ukázal na pokutový kop – 1:4. V 34.min. rozehrál Hašek rohový kop a volný Michalík umístil hlavou míč do sítě – 2:4. Po tomto góle se karta začala obracet v náš prospěch. Za minutu z ojedinělé akce nastřelili hosté břevno. Za chvilku postupoval Mervart sám na branku, ale jen těsně minul. V 39.min. vyrobil hostující brankář minelu, ale slabou střelu Trudiče stačil před čárou vykopnout jeden z obránců. Tři minuty před přestávkou vybojoval Mervart míč, aby ho posunul na naběhnutého Michalíka, který z boku upravil na – 3:4. Po faulu v 56.min. před naším vápnem zahrál Dostál trestný kop přímo do víka Václavkovy branky – 3:5. V 68.min. šel Michalík sám na branku, ale zakončil těsně vedle. V 25.min. nastřelil Hrudík po Michalíkově přihrávce břevno. Čtvrt hodiny před koncem vystřelil Michalík a brankář míč jen srazil přímo před Dragúně, který ho uklidil do branky – 4:5. Po této brance jsme hru otevřeli a snažili se vyrovnat nebo vyhrát. V 84.min. nás skvělým zákrokem podržel Václavek. V 89.min. po zbytečným faulu před vápnem a rozehře trestného kopu, který Václavek vyrazil se hosté střelou k tyči ujali vedení – 4:6. V poslední minutě ještě Mervart nastřelil tyč. Toto utkání ( mimo hluché čtvrt hodiny ), kdy jsme dostali po nepozornosti čtyři branky můžu hodnotit kladně.
v.d. Hery

Petr     08 Červen 2019 10:13 |
Javornice ,,B“ – Domašín 5 : 0 ( 1 : 0 )
2.6.2019

V neděli dopoledne jsme jeli sehrát mistrovský zápas do Javornice. Bohužel se hodně hráčů omluvilo, tak byl dost velký problém dát dohromady tuto jedenáctku.

Sestava : Poláček, Škalda, Průša, Odl, Hrudík A., Štengl, Moravec, Jelen M.,
Dragúň, Mikoška, Trudič

Střídal : 80.min. Průša – Hrudík M.

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Špaček Ladislav, Plocek Luboš
Žluté karty : 1:4 ( Průša Radek, Hrudík A., Dragúň Zdeněk, Trudič Martin )
Diváků : 44


V prvním poločase jsme neproměnili šance a domácí v druhém poločase a hlavně v závěru ovládli zápas a zaslouženě vyhráli.
v.d. Hery

Petr     27 Květen 2019 08:10 |
Domašín – Solnice,,B“ 2 : 5 ( 1 : 1 )
25.5.2019

Z důvodu zranění brankáře Jelena jsme museli povolat Tomáše Poláčka, který se postavil do branky asi po 20 letech. Ve čtvrtek se opět nahromadili omluvenky, a tak sestavení základní jedenáctky bylo vcelku jednoduché.

Sestava : Poláček, Škalda, Zjadin, Odl, Průša, Kupka, Moravec, Mervart,
Hašek, Mikoška, Michalík
Střídání : 46.min. Mikoška – Štengl
Připraveni : Hrudík M., Zajíček

Branky : Mervart, Michalík

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 0:1
Diváků : 38
V 2.min. vychytal Poláček gólovou šanci hostujícího hráče, který si naběhl za naší obranu. V 7.min. střílel Michalík po Mervartově přihrávce, ale brankář hostí byl pozorný a míč poslal na roh. Po pěti minutách měl po Haškově centru gólovku Mervart, ale míč skončil jen těsně vedle tyčky. V 15.min. vybojoval Moravec na středu hřiště míč, který přihrál Michalíkovi a po jeho centru se už Mervart nemýlil – 1:0. V 28.min. předvedl Poláček další skvělý zákrok, když se položil do střely k tyči a míč vytěsnil na roh. Po půl hodině hry hosté z rychlého proti útoku s pár narážečkami vyrovnali na – 1:1. V 40.min. vyrazil brankář Mervartovu tvrdou střelu. Minutu před přestávkou zblokoval Poláček tvrdou střelu hostí a míč, který směřoval do branky těsně před čárou odkopl Škalda. V 61.min. předvedl další parádní zákrok Poláček a Škalda vyražený míč poslal do autu. Bohužel v 63.min. nechal Škalda volného hostujícího hráče na vápně, který střelou pod břevno poslal hosty do vedení – 1:2. V 71.min. hosté střelou ze střední vzdálenosti upravili na – 1:3. Za minutu bylo trochu veseleji, když si Štengl poradil s obranou a poslal pěkný centr na Michalíkovu hlavu – 2:3. V 78.min. vsítili hosté šťastnou branku a po střele skončil tečovaný míč v naší síti – 2:4. Po nedůslednosti obrany upravili hosté na konečný výsledek – 2:5. Byl to pěkný a bojovný zápas, který podpořil dobře pískající hlavní rozhodčí.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Bořek
Dnes: Markéta
Zítra : Karolína
Náhodné Fotky
P9190010.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner