Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     27 Duben 2019 12:09 |
Labuť RK – Domašín 4 : 0 ( 1 : 0 )
20.4.2019

Tento zápas jsme jeli sehrát do Slatiny n. Zd., kde Labuť má domácí hřiště. Omluven byl náš brankář Petr Jelen a tak se do branky postavil Davka Ohnoutek.

Sestava : Ohnoutek, Škalda, Průša, Odl, Kupka, Štengl, Linhart, Mervart,
Jelen M.,Dragúň, Michalík
Střídali : 85.min. Kupka – Hrudík A.
Připraven : Hrudík M.

Ohnoutek
Škalda Průša Odl
Kupka
Štengl Linhart Mervart Jelen M.
Dragúň Michalík

Rozhodčí : Mucha Milan, Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav
Žluté karty : bez karet
Diváků : 38

V úvodu zápasu jsme domácím nabídli první gólovku. Dva hráči šli sami na branku, ale Ohnoutek je vychytal. Ve 13.min. na malém vápně zablokoval Odl míč směřující do branky. V 21.min. kombinace Linhart, Mervart, Michalík skončila pouze střelou do brankáře. Po půl hodině hry si Michalík potáhl míč až k brankové čáře a křižnou přihrávkou vybídl Dragúňe ke skórování. Nepovedenou, slabou střelu brankář chytil. V 33.min. chytil Ohnoutek nebezpečný trestní kop domácích. V 40.min. rádoby přepadl domácí hráč v našem vápně Odlovi přes nohu a hlavní rozhodčí odpískal diskutabilní penaltu. Domácí proměnili – 1:0. Co je platné, že mě po zápase rozhodčí řekne, že z té penalty nebude spát, protože žádná nebyla. Druhý poločas se nám hrubě nepovedl. V 52.min. po autovém vhazování a přihrávkou volnému hráči na vápno, který střelou k tyči dal domácím jistotu – 2:0. V 64.min. po brejku přehodil míč přes bezmocného Ohnoutka domácí útočník – 3:0. V 79.min. střílel Mervart vedle branky. Samostatnou akcí v 86.min. ukončili domácí naše trápení poslední brankou v utkání – 4:0. V tomto utkání nás poškodil hlavní rozhodčí odpískanou penaltou a postranní Jedlinský taky neoplýval moc přesností. Hlavní důvod, proč jsme prohráli je v nedisciplinovanosti, slabou fyzičkou, nadávání si na hřišti a nedůraznou hrou. Ohnoutek v brance nás několikrát podržel skvělými výkony. Jasně nejlepší hráč. Doufám, že se všichni zamyslí nejprve nad svým výkonem a potom budou hodnotit druhé.
v.d. Hery

Petr     19 Duben 2019 17:53 |
Domašín – Javornice ,,B“ 6 : 0 ( 2 : 0 )
13.4.2019

V prvním mistrovském utkání jsme doma přivítali rezervu Javornice. Jelikož A-tým hrál až v neděli, tak se dalo předpokládat mírné posílení. Ozval se Ondra Koláčný, že by si zahrál. Do základu se zapojil nový hráč Martin Odl, který v zimní přestávce přestoupil z Dobrušky. S Alešem jsme určili tuto základní jedenáctku :

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Odl, Průša, Kupka, Koláčný, Mervart,
Jelen M., Dragúň, Michalík
Střídali : 46.min. Koláčný – Štengl 89.min. Kupka – Hrudík A.
70.min. Dragúň – Trudič 89.min. Trudič – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík, Mervart, Zjadin ( PK ), Dragúň, Trudič

Rozhodčí : Reichl Petr, Mucha Milan, Nosek Martin
Žluté karty : bez karet
Diváků : 60

Po čtvrt hodině vzájemného oťukávání se dostal do vápna Michalík, který pěknou nahrávkou vybídnul Mervarta ke skórování – 1:0. V 37.min. hosté po faulu Škaldy ve vápně neproměnili pokutový kop. Jelen ustál zaváhání kopajícího hráče a penaltu vytěsnil mimo branku. V 42.min. vybojoval na půlce Koláčný míč a dlouhým centrem až od rohového praporku poslal do šance Michalíka, který se kličkou zabavil bránícího hráče a střelou na bližší tyč poslal míč do sítě – 2:0. V 50.min. fauloval hostující hráč ve vápně Michalíka a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který Zjadin bezpečně proměnil – 3:0. V 55.min. poslal Jelen M. pěkný pas po lajně na Michalíka, který zpětnou přihrávkou od brankové čáry naservíroval gólovku na nohu Dragúně – 4:0. V 61.min. vystihnul nepřesnou rozehru hostujícího brankáře Dragúň, ale po jeho teči skončil míč pouze těsně mimo branku. V 80.min. si narážečkou vyměnil Trudič míč s Michalíkem, aby mohl v náběhu umístit k tyči – 5:0. Skóre v 82.min. po pěkném centru uzavřel skóre utkání Michalík – 6:0.
v.d. Hery

Petr     09 Duben 2019 17:18 |
Přátelské utkání
Křovice – Domašín 1 : 2 ( 0 : 0 )
6.4.2019

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Mikoška, Kupka,
Michalík, Dragúň, Hrudík M., Pultar J. ( Křovice )

Branky : 50.min. Michalík 0:1
54.min. Hrudík M. 0:2
83.min. Šereda J. 1:2

První poločas bez šancí na obou stranách. V druhém zlepšení, ale pouze 20 minut. Závěr vyrovnaný, domácí více šancí.

Petr     28 Říjen 2018 18:24 |
Olešnice – Domašín 3 : 5 ( 1 : 1 )
27.10.2018

Za nevlídného počasí jsme na poslední zápas podzimu 2018 odjížděli do Olešnice v netradičním čase. Domácí z důvodu ukončení sezóny stanovili začátek zápasu na 12.00 hodin. Z rodinných důvodů byl omluven Štengl. Podzim jsem chtěl ukončit třemi body, abych mohl v klidu přečkat zimní přestávku.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Průša, Trudič, Kupka, Jelen M., Mervart,
Hašek, Dragúň, Michalík
Střídali : 46.min. Trudič – Hrudík A. 89.min. Michalík – Hrudík M.
Připraven : Zajíček

Branky : 2x Michalík, Dragúň, Jelen M., Kupka

Rozbodčí : Reichl Petr, Chaloupka Jakub
Žluté karty : bez karet
Diváků : 33
Po pár minutách úvodního hvizdu mohl nejprve Michalík prudkým centrem otevřít skóre, kdy domácí hráč tečoval míč a brankář jen reflexivně vyrazil na roh. Z následného rohu si dobře zezadu naběhl Kupka a jeho střelu z první vyrazil brankář se štěstím na roh. V 5. min. předvedl skvělý zákrok na druhé straně Jelen, kdy obrana zapomněla na domácího hráče, který střílel z vápna. V 9.min. už se měnilo skóre. U autové čáry prohrál Hašek souboj o míč, který se po centru dostal až na vápno, kde s laxním přístupem naší obrany jsme nechali volné domácí hráče. Následná střela skončila v síti – 1:0. Po čtvrt hodině hry vybídl Mervart kolmou přihrávkou Michalíka ke skórování, ale samostatný únik zakončil střelou nad. V 24.min. trestuhodně ztratil Trudič míč a domácí šli ve třech na Jelena. Míč ovšem skončil pouze vedle branky. Za minutu rozehrál Zjadin trestný kop a Michalíkova teč šla mimo. V 30.min. poslal Mervart do brejku Jelena M., který křižnou střelou těsně minul branku. Ve 43.min. poslal Hašek do úniku Michalíka, který na vápně nebyl hladový a našel lépe postaveného Dragúně, pro kterého už nebyl problém poslat míč do sítě – 1:1. V 51.min. po centru domácího hráče zastavil Jelen míč pouze na malém vápně a pohotový Hrudík A. ho v poslední chvíli ukopl před dotírajícím útočníkem, který měl odkrytou branku. V 55.min. vyrazil Michalíkovu střelu domácí brankář před volného Jelena M., který pěknou střelou z blízka zavěsil – 1:2. Po hodině hry se prezentoval Mervart střelou na dlouhou nohu, které skončila těsně vedle. Za pět minut měli domácí šanci, ale míč minul branku. V 67.min. rozehrál Hašek rohový kop a domácí brankář míč jen tečoval. Zezadu nabíhající Kupka rozvlnil síť – 1:3. Domácí nesložily zbraně a po minutě střelou po zemi ze střední vzdálenosti dokázali snížit – 2:3. Po autovém vhazování mohli domácí vyrovnat, ale zakončili nepřesně. V 77.min. ustál Jelen M. souboj tělo na tělo a přihrávkou ve vápně vybídl Michalíka ke skórování – 2:4. Další příležitost nevyužil Dragúň. V 81.min. chyboval Zjadin a po střele domácí Jelen pouze vyrazil míč před sebe a dorážející hráč umístil míč do sítě – 3:4. Za dvě minuty si Michalík vybojoval míč a střelou do šibenice ukončil dramatický zápas – 3:5. Všem hráčům, kteří nastoupili a ostatním co pomohli s organizováním zápasů v podzimní sezóně děkuji a doufám, že se sejdeme na Posvícenském fotbálku 4.11.2018. Díky.
v.d. Hery

Petr     24 Říjen 2018 05:25 |
Domašín – Lípa n.O.,,B“ 1 : 1 ( 0 : 0 )
20.10.2018 na p.k. 4 : 2

K poslednímu domácímu zápasu podzimu jsme přivítali hráče b-týmu Lípy. Po vypršení dvou zápasového trestu se do sestavy vrátil Honza Michalík.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Štengl, Mervart, Kupka,
Michalík, Hynek, Dragúň
Střídali : 71.min. Hynek – Zajíček 85.min. Jelen M. – Hrudík M.

Branky : Michalík

Rozhodčí : Nosek Martin
Žluté karty : 0:1
Diváků : 39

Až po půl hodině hry se zrodila šance hostí. Po střele z dálky skončil míč nad naší brankou. Po dalších pěti minutách měl první branku zápasu na kopačce Mervart, ale z vápna zakončil nepřesně. První poločas se odehrál bez velkých šancí. Hned po přestávce zabránil Jelen parádním zákrokem hostům skórovat. V 49.min. se po vyšachování celé obrany hosté ujímají vedení – 0:1. V 58.min. po pěkném centru Mervarta zakončil do odkryté branky Michalík – 1:1. V 62.min. přepustil střílenou přihrávku Michalík na nabíhajícího Jelena M., který sám před brankou zazdil gólovou šanci. V 77min. zahodil Michalík další šanci. Deset minut před koncem po Jelenově přihrávce střílel Mervart pouze do břevna. Zápas skončil remízou a tak se na spodní branku museli kopat pokutové kopy o bonusový bod na víc. Za domácí proměnili : Michalík, Kupka, Mervart a Štengl. Hosté dvě penalty nedali.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Bořek
Dnes: Markéta
Zítra : Karolína
Náhodné Fotky
P9190007.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner