O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     10 Červen 2019 19:43 |
Domašín – Labuť RK 4 : 6 ( 3 : 4 )
8.6.2019

Bohužel zranění brankáře Petra Jelena se nelepšilo, tak jsem musel oslovit v této sezóně již čtvrtého brankáře Honzu Václavka. Opět pracovní vytížení několika hráčů, dalších na dovolené a několika marodů se nám přeci jen podařilo sehnat jedenáct lidí, co odehraje zápas proti lídrovi čtvrté třídy. Po dlouhé době se dostal do základu i Libor Hájek.

Sestava : Václavek, Škalda, Ohnoutek, Jelen M., Hájek, Dragúň, Hrudík A.,
Mervart, Hašek, Trudič, Michalík
Připraven : Hrudík M.

Branky : 3x Michalík, Dragúň

Rozhodčí : Reichl Petr
Žluté karty : bez karet
Diváků : 60

Chvilku po úvodním hvizdu střílel Michalík pouze do boční sítě. V 11.min. měli hosté první gólovku, ale Václavek reflexivně vytáhl míč na roh. V 12.min. Hašek centroval míč před branku. Po následné slabé střele brankář jen vyrazil míč před Michalíka, který už neměl problém otevřít skóre zápasu – 1:0. Hosté nás dokonale zaskočili v 12.min., kdy z rozehrávky na tři doteky vyrovnali – 1:1. V 17.min. předvedli hosté jednoduchý, rychlý, učebnicový útok zakončený centrem po zemi na malé vápno a náběh z druhé vlny – 1:2. V 19.min. ta samá akce – 1:3. V 26.min. nešikovně Ohnoutek kopl do soupeřovy nohy a rozhodčí ukázal na pokutový kop – 1:4. V 34.min. rozehrál Hašek rohový kop a volný Michalík umístil hlavou míč do sítě – 2:4. Po tomto góle se karta začala obracet v náš prospěch. Za minutu z ojedinělé akce nastřelili hosté břevno. Za chvilku postupoval Mervart sám na branku, ale jen těsně minul. V 39.min. vyrobil hostující brankář minelu, ale slabou střelu Trudiče stačil před čárou vykopnout jeden z obránců. Tři minuty před přestávkou vybojoval Mervart míč, aby ho posunul na naběhnutého Michalíka, který z boku upravil na – 3:4. Po faulu v 56.min. před naším vápnem zahrál Dostál trestný kop přímo do víka Václavkovy branky – 3:5. V 68.min. šel Michalík sám na branku, ale zakončil těsně vedle. V 25.min. nastřelil Hrudík po Michalíkově přihrávce břevno. Čtvrt hodiny před koncem vystřelil Michalík a brankář míč jen srazil přímo před Dragúně, který ho uklidil do branky – 4:5. Po této brance jsme hru otevřeli a snažili se vyrovnat nebo vyhrát. V 84.min. nás skvělým zákrokem podržel Václavek. V 89.min. po zbytečným faulu před vápnem a rozehře trestného kopu, který Václavek vyrazil se hosté střelou k tyči ujali vedení – 4:6. V poslední minutě ještě Mervart nastřelil tyč. Toto utkání ( mimo hluché čtvrt hodiny ), kdy jsme dostali po nepozornosti čtyři branky můžu hodnotit kladně.
v.d. Hery

Petr     08 Červen 2019 10:13 |
Javornice ,,B“ – Domašín 5 : 0 ( 1 : 0 )
2.6.2019

V neděli dopoledne jsme jeli sehrát mistrovský zápas do Javornice. Bohužel se hodně hráčů omluvilo, tak byl dost velký problém dát dohromady tuto jedenáctku.

Sestava : Poláček, Škalda, Průša, Odl, Hrudík A., Štengl, Moravec, Jelen M.,
Dragúň, Mikoška, Trudič

Střídal : 80.min. Průša – Hrudík M.

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Špaček Ladislav, Plocek Luboš
Žluté karty : 1:4 ( Průša Radek, Hrudík A., Dragúň Zdeněk, Trudič Martin )
Diváků : 44


V prvním poločase jsme neproměnili šance a domácí v druhém poločase a hlavně v závěru ovládli zápas a zaslouženě vyhráli.
v.d. Hery

Petr     27 Květen 2019 08:10 |
Domašín – Solnice,,B“ 2 : 5 ( 1 : 1 )
25.5.2019

Z důvodu zranění brankáře Jelena jsme museli povolat Tomáše Poláčka, který se postavil do branky asi po 20 letech. Ve čtvrtek se opět nahromadili omluvenky, a tak sestavení základní jedenáctky bylo vcelku jednoduché.

Sestava : Poláček, Škalda, Zjadin, Odl, Průša, Kupka, Moravec, Mervart,
Hašek, Mikoška, Michalík
Střídání : 46.min. Mikoška – Štengl
Připraveni : Hrudík M., Zajíček

Branky : Mervart, Michalík

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 0:1
Diváků : 38
V 2.min. vychytal Poláček gólovou šanci hostujícího hráče, který si naběhl za naší obranu. V 7.min. střílel Michalík po Mervartově přihrávce, ale brankář hostí byl pozorný a míč poslal na roh. Po pěti minutách měl po Haškově centru gólovku Mervart, ale míč skončil jen těsně vedle tyčky. V 15.min. vybojoval Moravec na středu hřiště míč, který přihrál Michalíkovi a po jeho centru se už Mervart nemýlil – 1:0. V 28.min. předvedl Poláček další skvělý zákrok, když se položil do střely k tyči a míč vytěsnil na roh. Po půl hodině hry hosté z rychlého proti útoku s pár narážečkami vyrovnali na – 1:1. V 40.min. vyrazil brankář Mervartovu tvrdou střelu. Minutu před přestávkou zblokoval Poláček tvrdou střelu hostí a míč, který směřoval do branky těsně před čárou odkopl Škalda. V 61.min. předvedl další parádní zákrok Poláček a Škalda vyražený míč poslal do autu. Bohužel v 63.min. nechal Škalda volného hostujícího hráče na vápně, který střelou pod břevno poslal hosty do vedení – 1:2. V 71.min. hosté střelou ze střední vzdálenosti upravili na – 1:3. Za minutu bylo trochu veseleji, když si Štengl poradil s obranou a poslal pěkný centr na Michalíkovu hlavu – 2:3. V 78.min. vsítili hosté šťastnou branku a po střele skončil tečovaný míč v naší síti – 2:4. Po nedůslednosti obrany upravili hosté na konečný výsledek – 2:5. Byl to pěkný a bojovný zápas, který podpořil dobře pískající hlavní rozhodčí.
v.d. Hery

Petr     22 Květen 2019 16:59 |
Lípa n. Orl.,,B“ – Domašín 10 : 2 ( 3 : 1 )
19.5.2019

Od začátku byly problémy dát dohromady alespoň jedenáct hráčů. Nakonec se to podařilo a za pěkného počasí mohla na kvalitní trávník vyběhnout tato jedenáctka :

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Odl, Průša, Mikoška, Hrudík A., Linhart,
Jelen M., Dragúň, Michalík
Střídání : 76.min. Hrudík M. – Jelen P.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Zelinka Jiří, Knapek Jaroslav, Hloušek Jakub
Žluté karty : bez karet
Diváků : 50

V tomto hodnocení budu velice stručný. Zápas jsme začali s deseti hráči, protože Radek Průša se o deset minut opozdil.
05.min. – propad v obraně tři domácí na jednoho, střela k tyči – 1:0.
11.min. – Hrudík A. pokazil přihrávku, Průša na malém vápně zblokoval na roh.
20.min. – sám domácí hráč na Jelena, zakončil nad branku.
24.min. – Linhart nádherně uvolnil Michalíka, střela k tyči – 1:1
25.min. – domácí z vápna trestný kop zakončili střelou do tyče.
28.min. – Jelen vztáhnul střelu z úhlu na roh.
31.min. – Jelen M. a Michalík vybojovali míč, který osamocený Dragúň nedal
do prázdné branky. Brankář domácích byl překonán.
34.min. - po naší nepozornosti domácí v úniku, přečíslení – 2:1.
40.min. – velká chyba celé obrany, sám na Jelena – 3:1.
50.min. – Jelen M. rozjel z obrany akci, Michalík střela bodlem do víka – 3:2
54.min. – volný domácí hráč před vápnem, nahrávka do strany, střela – 4:2.
57.min. – po autovém vhazování neobsazený hráč, střela z vápna – 5:2.
63.min. – Zjadin namazal domácímu hráči, střela k tyči – 6:2.
66.min. – pro změnu Jelen M. namazal domácímu hráči, střela – 7:2.
67.min. – rozpadlá obrana inkasovala, Zjadin vepředu – 8:2.
71.min. – domácí hráči několika přihrávkami rozebrali obranu, lobem na – 9:2.
72.min. – Linhart dal míč do běhu na Michalíka, střela těsně vedle.
75.min. – zranění Jelen P., do branky Zjadin
82.min. – volný hráč na vápně přeloboval Zjadina – 10:2.
87.min. – další únik domácích hráčů, střela do břevna.
Škorpilův zápisník v.d. Hery

Petr     12 Květen 2019 18:32 |
Čermná n. Orl. – Domašín 3 : 0 ( 2 : 0 )
11.5.2019

K tomuto venkovnímu zápasu jsme odjížděli pouze s třinácti hráči. Zbytek se omluvil. S Alešem jsme vymysleli následující zahajovací jedenáctku.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Odl, Průša, Štengl, Kupka, Mervart,
Jelen M., Linhart, Trudič
Střídali : 82.min. Škalda – Hrudík A.
Připraven : Hrudík M.

Rozhodčí : Hvězda Lukáš
Žluté karty : 1:2 ( Průša Radek, Škalda Zdeněk )
Diváků : 62

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu Mervart odcentroval míč před domácí branku, ale hlavičkující Kupka poslal míč do brankařovi náruče. V 13.min. rozehráli domácí rohový kop a po následné tečované střele skončil míč těsně vedle naší branky. V 15.min. po rohovém kopu hlavičkoval Štengl těsně vedle domácí branky. V 27.min. unikl po straně jeden z domácích hráčů a přihrávkou po zemi vyzval volného hráče na vápně ke skórování – 1:0. V 36.min. měli domácí opět velkou šanci ke skórování, kdy střílená přihrávka z úhlu poskakovala po brankové čáře. V 41.min. po centru a střele z první dávají domácí šťastnou druhou branku – 2:0. V následné přestávce jsme si vysvětlili chyby, které děláme. Také se Kupka prohodil s Linhartem. V 51.min. jsme opět nepokryli nabíhající hráče středem hřiště a opět inkasovali – 3:0. V 63 min. vyrobil domácí obránce hrubku, kdy namazal míč Trudičovi, který šel sám na branku. Bohužel slabou střelou chtěl brankáře přehodit. Brankář v pohodě chytil. Tady stačilo pouze placírkou strčit míč k tyči. V 75.min. zahráli domácí trestný kop nad naší branku. V 79.min. zahodili nemohoucí domácí hráči další gólovku střelou nad branku. V 85.min. domácí brankář chytil Ohnoutkův trestný kop. Domácí vyhráli zaslouženě.
v.d. Hery


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Aleš
Dnes: Vincenc
Zítra : Anastázie
Náhodné Fotky
P9190011.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner