O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     05 Květen 2019 19:03 |
Výbor FC a ostatní hráči dodatečně blahopřejí Milanu Burdovi k narození dcery Emilky. :)

Petr     05 Květen 2019 19:01 |
Domašín – Kostel. Lhota ,,B“ 3 : 0 ( 2 : 0 )
4.5.2019

V dalším domácím zápase jsme přivítali rezervu Kostelecké Lhoty. Zápas se odehrál za stálého deště. Na pěkně posečené hřiště vyběhla tato jedenáctka :

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Průša, Zjadin, Štengl, Kupka, Mervart,
Jelen M., Dragúň, Michalík
Střídání : 60.min. Štengl – Hašek 76.min. Dragúň – Trudič
Připraveni : Hrudík A., Hrudík M., Zajíček Jan

Branky : 2x Michalík, Štengl

Rozhodčí : Nosek Milan, Hvězda Lukáš
Žluté karty : 1:2 ( Trudič Martin )
Diváků : 23

Ve 4.minutě vybojoval Mervart na polovině hřiště míč a poslal pěknou přihrávku Michalíkovi, který střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. V 12.min. zahrávali hosté trestný kop. Jelen pouze vyrazil míč před sebe a hosté zakončili vysoko nad naší branku. Po půl hodině hry nahrál Michalík od brankové čáry míč do druhé vlny a Štengl v pohodě dorazil do sítě – 2:0. V 32.min. vyslal Michalík prudkou přízemní střelu na hostující branku, která skončila jen těsně mimo. Na začátku druhého poločasu zahráli hosté trestný kop nad naší branku. V 57.min. hosté zahrozili z rohu a následná střela hlavou skončila mimo branku. V 70.min. vytěsnil Jelen
hostům gólovou šanci na roh. V 72.min. mohli opět hosté skórovat, když dva osamocení hráči šli sami na Jelena. Akci Jelen pokryl. V 80.min. zahrál Hašek trestný kop přímo pod břevno, ale hostující brankář pěkným zákrokem poslal míč nad branku. V 83.min. po samostatné akci dal pojišťovací gól Michalík – 3:0. V prvním poločase jsme byli lepší, ale druhý ovládli hosté.
v.d. Hery

Petr     03 Květen 2019 06:21 |
Olešnice – Domašín 2 : 2 ( 0 : 1 )
27.10.2018 na penalty 2 : 3
Do sestavy se nám vrátil brankář Jelen. Po dlouhé době se do sestavy vrátil Tomáš Jarkovký. Bohužel se opět hodně hráčů omluvilo z důvodu práce a nemoci.

Sestava : Jelen, Škalda, Jarkovský T., Odl, Hrudík A., Trudič, Jelen M.,
Mervart, Hašek, Hynek, Michalík
Připraven : Hrudík M.

Branky : Trudič, Michalík

Rozbodčí : Reichl Petr, Plocek Luboš
Žluté karty : bez karet
Diváků : 66

V 10. min. centroval Hašek míč před branku domácích. Michalík se uhnul a přenechal míč lépe postavenému Trudičovi, který rozvlnil síť – 0:1. V 25.min. si Michalík vybojoval na polovině míč, ale zakončoval na dlouhou nohu nad branku soupeře. Po půl hodině hry rozehrál Odl kolmicí na Michalíka. Prudkou střelu však brankář vyrazil. O minutu později vykopával jeden z obránců Michalíkovu slabou střelu z brankové čáry. Po přestávce v 50.min. vhodil Škalda aut na Jelena M., který lobem za obranu vyzval Michalíka ke skórování – 0:2. V 52.min. šance domácích skončila vysoko nad naší brankou. V 58.min. jsme nedokázali na polovině odkopnout míč a domácí toho využili střelou k tyči – 1:2. V 61.min. jsme vytvořili další obrovskou chybu ve vápně a odražený míč se dostal k volnému domácímu hráči, který srovnal skóre – 2:2. V 83.min.mohli domácí jít do vedení. Střela přeskočila Jelena a skončila jen těsně mimo branku. V poslední minutě mohl rozhodnout Michalík s Hynkem, ale cenrtovaný míč před branku Hynek vůbec nestrefil. Takže se slo do penaltového rozstřelu. První poločas patřil jasně nám a po vyrovnávací brance jsme hráli zbrkle a domácí hru vyrovnali. Penaltu dali : Michalík, Jelen M., Jelen P. Nedali : Hašek, Mervart, Jarkovský T., Trudič. Domácí dali pouze dvě penalty, tak náš kapitán v sedmé sérii naše trápení ukončil. Bohužel jsme ztratili zbytečně jeden bod.
v.d. Hery

Petr     27 Duben 2019 12:09 |
Labuť RK – Domašín 4 : 0 ( 1 : 0 )
20.4.2019

Tento zápas jsme jeli sehrát do Slatiny n. Zd., kde Labuť má domácí hřiště. Omluven byl náš brankář Petr Jelen a tak se do branky postavil Davka Ohnoutek.

Sestava : Ohnoutek, Škalda, Průša, Odl, Kupka, Štengl, Linhart, Mervart,
Jelen M.,Dragúň, Michalík
Střídali : 85.min. Kupka – Hrudík A.
Připraven : Hrudík M.

Ohnoutek
Škalda Průša Odl
Kupka
Štengl Linhart Mervart Jelen M.
Dragúň Michalík

Rozhodčí : Mucha Milan, Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav
Žluté karty : bez karet
Diváků : 38

V úvodu zápasu jsme domácím nabídli první gólovku. Dva hráči šli sami na branku, ale Ohnoutek je vychytal. Ve 13.min. na malém vápně zablokoval Odl míč směřující do branky. V 21.min. kombinace Linhart, Mervart, Michalík skončila pouze střelou do brankáře. Po půl hodině hry si Michalík potáhl míč až k brankové čáře a křižnou přihrávkou vybídl Dragúňe ke skórování. Nepovedenou, slabou střelu brankář chytil. V 33.min. chytil Ohnoutek nebezpečný trestní kop domácích. V 40.min. rádoby přepadl domácí hráč v našem vápně Odlovi přes nohu a hlavní rozhodčí odpískal diskutabilní penaltu. Domácí proměnili – 1:0. Co je platné, že mě po zápase rozhodčí řekne, že z té penalty nebude spát, protože žádná nebyla. Druhý poločas se nám hrubě nepovedl. V 52.min. po autovém vhazování a přihrávkou volnému hráči na vápno, který střelou k tyči dal domácím jistotu – 2:0. V 64.min. po brejku přehodil míč přes bezmocného Ohnoutka domácí útočník – 3:0. V 79.min. střílel Mervart vedle branky. Samostatnou akcí v 86.min. ukončili domácí naše trápení poslední brankou v utkání – 4:0. V tomto utkání nás poškodil hlavní rozhodčí odpískanou penaltou a postranní Jedlinský taky neoplýval moc přesností. Hlavní důvod, proč jsme prohráli je v nedisciplinovanosti, slabou fyzičkou, nadávání si na hřišti a nedůraznou hrou. Ohnoutek v brance nás několikrát podržel skvělými výkony. Jasně nejlepší hráč. Doufám, že se všichni zamyslí nejprve nad svým výkonem a potom budou hodnotit druhé.
v.d. Hery

Petr     19 Duben 2019 17:53 |
Domašín – Javornice ,,B“ 6 : 0 ( 2 : 0 )
13.4.2019

V prvním mistrovském utkání jsme doma přivítali rezervu Javornice. Jelikož A-tým hrál až v neděli, tak se dalo předpokládat mírné posílení. Ozval se Ondra Koláčný, že by si zahrál. Do základu se zapojil nový hráč Martin Odl, který v zimní přestávce přestoupil z Dobrušky. S Alešem jsme určili tuto základní jedenáctku :

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Odl, Průša, Kupka, Koláčný, Mervart,
Jelen M., Dragúň, Michalík
Střídali : 46.min. Koláčný – Štengl 89.min. Kupka – Hrudík A.
70.min. Dragúň – Trudič 89.min. Trudič – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík, Mervart, Zjadin ( PK ), Dragúň, Trudič

Rozhodčí : Reichl Petr, Mucha Milan, Nosek Martin
Žluté karty : bez karet
Diváků : 60

Po čtvrt hodině vzájemného oťukávání se dostal do vápna Michalík, který pěknou nahrávkou vybídnul Mervarta ke skórování – 1:0. V 37.min. hosté po faulu Škaldy ve vápně neproměnili pokutový kop. Jelen ustál zaváhání kopajícího hráče a penaltu vytěsnil mimo branku. V 42.min. vybojoval na půlce Koláčný míč a dlouhým centrem až od rohového praporku poslal do šance Michalíka, který se kličkou zabavil bránícího hráče a střelou na bližší tyč poslal míč do sítě – 2:0. V 50.min. fauloval hostující hráč ve vápně Michalíka a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který Zjadin bezpečně proměnil – 3:0. V 55.min. poslal Jelen M. pěkný pas po lajně na Michalíka, který zpětnou přihrávkou od brankové čáry naservíroval gólovku na nohu Dragúně – 4:0. V 61.min. vystihnul nepřesnou rozehru hostujícího brankáře Dragúň, ale po jeho teči skončil míč pouze těsně mimo branku. V 80.min. si narážečkou vyměnil Trudič míč s Michalíkem, aby mohl v náběhu umístit k tyči – 5:0. Skóre v 82.min. po pěkném centru uzavřel skóre utkání Michalík – 6:0.
v.d. Hery


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Aleš
Dnes: Vincenc
Zítra : Anastázie
Náhodné Fotky
P9190018.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner