Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     16 Říjen 2018 18:27 |
Domašín – Čermná 1 : 4 ( 1 : 2 )
13.10.2018

Na tento zápas se omluvilo hned několik hráčů. Proto sestava byla jednoduchá :

Sestava : Jelen, Hrudík A., Zjadin, Průša, Trudič, Štengl, Kupka, Jelen M.,
Hašek, Dragúň, Zajíček
Střídali : 85.min. Zajíček – Hertík 90.min. Dragúň – Hrudík M.

Branky : Štengl

Rozhodčí : Jindáček Milan, Hvězda Lukáš
Žluté karty : bez karet
Diváků : 59

V úvodních minutách jsme nevyužili velkou příležitost, kdy už míč směřoval do prázdné braky, ale hostující hráč ho z brankové čáry odkopnul do bezpečí. V 16.min. šli po pěkné střele hosté do vedení – 0:1. V 20.min. nikdo z obránců nereagoval na útok a následnou střelu hostí. Jelen první střelu skvěle vykryl, ale na druhou dorážku volného hráče už nedostal – 0:2. Po půl hodině rozehrál Hašek rohový kop, míč proskákal až dozadu na Štengla, který poslal míč těsně mimo. Za dvě minuty měl na kopačce další gólovou šanci Hašek, ale zakončil nepřesně. Deset minut před koncem první půle dorazil Štengl do branky Haškův roh – 1:2. V 52.min. hosté zvyšují na – 1:3. Za minutu opět hosté zakončili nepřesně. Šance Kupky a Haška v druhém poločase zůstaly nevyužity. V 82.min. hosté ukončili naše trápení a upravili na konečných – 1:4. Dál se nebudu rozepisovat, protože nechci a nemám na to ani náladu. Stojí jen za zmínku velkou snahu Kupky a Jelena Matěje.
v.d. Hery

Petr     11 Říjen 2018 15:44 |
Kostelecká Lhota ,,B“ – Domašín 3 : 0 ( 2 : 0 )
6.10.20108
V tomto zápase nemohl nastoupit vykartovaný Michalík a tak v útoku dostali příležitost mladší hráči. Po nemoci hrál Dragúň, s oteklým kotníkem Mervart a po ranní směně Zjadin s Trudičem. Nastoupil i Ohnoutek, který má dlouhodobě zdravotní problémy. Hašek měl pro změnu šesti stehy sešitou ruku. Chyběl taky Jelen M., který se účastnil ve volební komisi a přijel až na druhý poločas.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Průša, Trudič, Hrudík A., Kupka, Zjadin,
Mervart, Dragúň, Hynek
Střídali : 46.min. Dragúň – Hašek 59.min. Hynek – Zajíček
59.min. Hrudík A. – Jelen M. 70.min. Trudič – Hrudík M.

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek, Luboš
Žluté karty : 1:1
Diváků : 66

V 6.min. domácí rozehrávali rohový kop a naše obrana ponechala volného hráče u zadní tyčky, který strefil míč hlavou – 1:0. V 26.min. Jelen v brance pohlídal středu domácího útočníka. Po půl hodině hry vyzkoušel z dálky pozornost domácího brankáře Ohnoutek. V 44.min. vyrazil Jelen prudkou ránu domácích na roh. V poslední minutě první půle domácí nakopli míč na půlce za naší obranu a z hraničního ofsajdu šel hráč domácích sám na Jelena, kterého křižnou střelou prostřelil – 2:0. V 52.min. domácí odcentrovali míč od rohového praporku na hranici vápna. Nabíhající hráč z druhé vlny poslal pěknou střelou po zemi míč k tyči – 3:0. V 62.min. vychytal Jelen domácím další gólovou akci. V 76.min. domácí opět zahodili možnost ke skórování.
Hráli jsme ustrašený fotbal, s vědomím, že se domácí asi porazí sami. Po vystřídání Jelena M. se hra vyrovnala a čtvrt hodinky jsme byli lepší, ale bez gólového efektu. Domácí šli za vítězstvím a běhavým fotbalem nás přehráli. Je potřeba tuto porážku hodit za hlavu a připravit se na těžké domácí dvoj utkání s Čermnou a Lípou B.
v.d. Hery

Petr     03 Říjen 2018 17:25 |
Domašín – Olešnice 5 : 0 ( 2 : 0 )
29.9.2018

Do dnešního utkání se přihlásil Ondra Koláčný. Rádi jsme ho po delším čase viděli. Bohužel na druhou stranu byl omluvený brankář Petr Jelen a tak ho musel v brance zastoupit David Ohnoutek.

Sestava : Ohnoutek, Škalda, Zjadin, Jelen M., Průša, Štengl, Mervart, Kupka,
Hašek, Koláčný, Michalík
Střídali : 55.min. Koláčný – Trudič 69.min. Kupka – Hrudík A.
83.min. Hašek – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík (1x P.K.), Mervart, Koláčný, Trudič

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 2:1 ( Průša Radek, Trudič Martin )
Červené karty : 1:1 ( Michalík Jan )
Diváků : 39

Zápas začal podle očekávání naším náporem. Po pěti minutách vyrazil hostující brankář Štenglovu střelu k tyči na roh. V 11.min nacentroval Michalík míč před branku, který proskákal až na zadního hráče Mervarta. Umístěnou střelou rozvlnil síť – 1:0. Po dalším centru se neujala Štenglova střela z první, která skončila těsně nad břevnem. Po půlhodině hry nalil míč za obranu Štengl, ale Michalík si míč ukopl. Hned z proti útoku zakončili hosté nad. V 40.min. mohli hosté srovnat skóre, ale míč skončil mimo branku. V poslední minutě prvního poločasu potáhl Míchalík míč na vápno a lehce ho přiťukl na Koláčného. Ondra zakončil podél brankáře k tyči – 2:0. V 51.min. zakončil křižnou střelou Michalík – 3:0. V 55.min. byl ve vápně prohřešek proti pravidlům a hlavní rozhodčí nařídil penaltu, kterou Michalík bezpečně proměnil – 4:0. V 58.min. fauloval hostující hráč Jelena M.. Po odpískání přiběhl Michalík a začala strkanice. Hlavní rozhodčí oba aktéry odměnil červenou kartou. Uvidíme co na to ve středu DCK. V 66.min. střílel Mervart mimo branku. V 67.min. poslal Hašek pěkný centr na hlavu Trudiče, který po zpracování poslal míč do sítě – 5:0. V 71.min. po Štenglově centru střílel Hašek pouze do gólmana. Šance Jelena M. a Štengla zůstaly nevyužity. V poslední minutě zápasu mohli hosté dát čestnou branku, ale Jelen M. ramenem vyrazil míč z malého vápna na roh. Jsem rád, že hodně nervózní utkání jsme zvládli. Problém nastal, že se vykartovali Michalík a Trudič. Další hráči se z různých důvodů omluvili na další zápas.
v.d. Hery

Petr     25 Září 2018 19:12 |
Domašín – Labuť Rychnov n. Kn. 3 : 3 ( 0 : 2 )
22.9.2018 na penalty 3 : 4

V sobotním utkání do Domašína zavítal lídr naší skupiny. Po dlouhé době se zaplnila i lavička hráči a nemusel jsem tam být sám ( což je velmi dobře ). V týmu jsme přivítali nového hráče Zdeňka Dragúně, která přestoupil na poslední chvíli z Ohnišova.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Trudič, Zjadin, Štengl, Mervart, Kupka,
Hašek, Jelen M., Michalík
Střídali : 24.min. Trudič – Dragúň 46.min. Hašek – Hrudík A.
86.min. Kupka – Zajíček
Připraveni : Hynek, Mikoška

Branky : 3x Michalík

Rozhodčí : Nosek Martin, Zelinka Jiří
Žluté karty : 0:3
Diváků : 49

V úvodu zápasu hosté promarnili velkou příležitost ke skórování. V 27.min. po rychlém proti útoku nastřelili hosté tyč Jelenovi branky. V 33.min. zastavil Jelen ve vápně nedovoleně jednoho z útočníků a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který hosté proměnili ve vedoucí branku – 0:1. Za deset minut hosté kopali trestný kop a na dvakrát poslal Dostál míč za Jelenova záda – 0:2. V poločasové přestávce jsme vystřídali a na před stopera se posunul čerstvý Hrudík A., Zjadin šel do zálohy a Kupka se posunul na kraj. Dost dlouho jsme vedli debatu, že se musíme vyvarovat faulů a začít se nabízet po krajích. V 49.min. poslal Jelen M. míč po zemi za hostující obranu na rozběhnutého Michalíka, který asi v ofsajdové pozici převzal míč a vsítil kontaktní branku – 1:2. Každý si musí uvědomit, že ofsajd, penalta, aut nebo branka platí, když ji hlavní rozhodčí odpíská. V 58.min. postrčil Kupka míč Michalíkovi, který se stačil vyhnout atakujícímu obránci a srovnal skóre zápasu na – 2:2. V 66.min zahrál Ohnoutek trestný kop přímo na hlavu Zjadina, ale míč skončil mimo branku. V 75.min. po rychlém útoku na jeden dotek vsítil přesnou křižnou střelou z rohu vápna hráč hostí vedoucí branku – 2:3. V 89.min. střílel aktivní Michalík nad branku. V 91.min. po dlouhém autu do vápna hlavičkoval míč Jelen M., ten propadl až k volnému Michalíkovi, který ho pohotově postrčil do sítě – 3:3. Hosté byli výrazně lepší a fotbaloví v prvním poločase a domácí v druhém vyrovnali hru, kdy se soupeř spíše soustředil na řečnění a fauly. Remíza je zasloužená a penalty vyhrál soupeř, který proměnil vše. Za domácí dali : Michalík, Mervart, Zjadin. Nedali Škalda a Štengl. Trošku mě mrzí, že někteří hráči se vyhýbají zodpovědnosti dohrát zápas penaltami. Další domácí zápas je s Olešnicí od 16.30 hodin.
v.d. Hery

Petr     16 Září 2018 19:49 |
Javornice ,,B“ – Domašín 2 : 2 ( 1 : 2 )
16.9.2018 na penalty 0 : 2

Vlivem marodky a pracovních povinností některých hráčů jsme odjížděli odehrát tento zápas pouze s jedenácti hráči. Po dovolené se do sestavy vrátil Honza Michalík.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Kupka,
Michalík, Mervart, Hrudík M.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Nosek Milan, Jindáček Milan, Tobiška Zdeněk
Žluté karty : 2:2 ( Trudič Martin, Kupka Josef )
Diváků : 86

Na začátku zápasu jsme domácím nabídli po nepovedené malé domů gólovou šanci. Osamocený hráč nestrefil z vápna prázdnou branku. Po deseti minutách zmařil Jelen včasným vyběhnutím domácím další šanci. V 13. min. dokázal Jelen vytáhnout další skvělý zákrok a zneškodnit tečovanou střelu k tyči. Dobře postavený Zjadin poté míč odkopl do bezpečí. V 29.min. vyrazil Jelen nebezpečnou střelu na roh. Po půl hodině hry po následném rohu Jelen M. neuhlídal hlavičkujícího hráče a domácí šli do vedení – 1:0. Za dvě minuty mohlo být hůře, když domácí svojí nemohoucností nedopravili míč do prázdné branky. V 40.min. vyrazil Jelen prudkou střelu domácích z dálky na roh. V 43.min. rozehrála naše obrana míč na Michalíka, který z půlky hřiště potáhl míč po lajně a kličkou na střed obelstil obranu. Následnou střelu umístil podél brankáře do sítě – 1:1. V 45.min. na vlastní polovině ukázkově obešel domácího hráče Mervart a rychlým průnikem nacentroval na Michalíka, který nedal domácímu brankaři šanci – 1:2. Na začátku druhého poločasu přestřelili domácí naší branku. V 61.min. akci Kupka-Michalík-Mervart už Kupka nedokázal zakončit. V 68.min. odpískal velmi nepřesně hlavní rozhodčí ruku Trudiče ( míč ho strefil od holeně a do brady ). Domácí z trestného kopu střelou přes zeď nedali Jelenovi šanci – 2:2. V 83.min. po Trudičově střele spálil Michalík gólovou šanci na vítězství střelou nad. Druhý poločas už nic zajímavého nepřinesl a tak se šlo na penaltový rozstřel o bonusový bod navíc. Za domácí nikdo neproměnil. Jelen M. nedal, Michalík a Zjadin proměnili. Nekopali Kupka a Škalda. Domácí první poločas byli lepší a aktivnější, ale nám vyšli dva brejky, což znamenalo 100% produktivitu ( 2 střely mezi tyče a 2 góly ). V druhém poločasu jsme přestáli úvodní šance domácích a potom pohlídali remízu. Domácí by si bonus zasloužili více, ale při penaltách měli velký rozptyl. Všem můžu jenom poděkovat za obětavost a bojovnost po celý zápas. Kluci dííííííky.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Radomír
Dnes: Prokop
Zítra : Cyril a Metoděj
Náhodné Fotky
P9190010.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner