O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     09 Duben 2019 17:18 |
Přátelské utkání
Křovice – Domašín 1 : 2 ( 0 : 0 )
6.4.2019

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Mikoška, Kupka,
Michalík, Dragúň, Hrudík M., Pultar J. ( Křovice )

Branky : 50.min. Michalík 0:1
54.min. Hrudík M. 0:2
83.min. Šereda J. 1:2

První poločas bez šancí na obou stranách. V druhém zlepšení, ale pouze 20 minut. Závěr vyrovnaný, domácí více šancí.

Petr     28 Říjen 2018 18:24 |
Olešnice – Domašín 3 : 5 ( 1 : 1 )
27.10.2018

Za nevlídného počasí jsme na poslední zápas podzimu 2018 odjížděli do Olešnice v netradičním čase. Domácí z důvodu ukončení sezóny stanovili začátek zápasu na 12.00 hodin. Z rodinných důvodů byl omluven Štengl. Podzim jsem chtěl ukončit třemi body, abych mohl v klidu přečkat zimní přestávku.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Průša, Trudič, Kupka, Jelen M., Mervart,
Hašek, Dragúň, Michalík
Střídali : 46.min. Trudič – Hrudík A. 89.min. Michalík – Hrudík M.
Připraven : Zajíček

Branky : 2x Michalík, Dragúň, Jelen M., Kupka

Rozbodčí : Reichl Petr, Chaloupka Jakub
Žluté karty : bez karet
Diváků : 33
Po pár minutách úvodního hvizdu mohl nejprve Michalík prudkým centrem otevřít skóre, kdy domácí hráč tečoval míč a brankář jen reflexivně vyrazil na roh. Z následného rohu si dobře zezadu naběhl Kupka a jeho střelu z první vyrazil brankář se štěstím na roh. V 5. min. předvedl skvělý zákrok na druhé straně Jelen, kdy obrana zapomněla na domácího hráče, který střílel z vápna. V 9.min. už se měnilo skóre. U autové čáry prohrál Hašek souboj o míč, který se po centru dostal až na vápno, kde s laxním přístupem naší obrany jsme nechali volné domácí hráče. Následná střela skončila v síti – 1:0. Po čtvrt hodině hry vybídl Mervart kolmou přihrávkou Michalíka ke skórování, ale samostatný únik zakončil střelou nad. V 24.min. trestuhodně ztratil Trudič míč a domácí šli ve třech na Jelena. Míč ovšem skončil pouze vedle branky. Za minutu rozehrál Zjadin trestný kop a Michalíkova teč šla mimo. V 30.min. poslal Mervart do brejku Jelena M., který křižnou střelou těsně minul branku. Ve 43.min. poslal Hašek do úniku Michalíka, který na vápně nebyl hladový a našel lépe postaveného Dragúně, pro kterého už nebyl problém poslat míč do sítě – 1:1. V 51.min. po centru domácího hráče zastavil Jelen míč pouze na malém vápně a pohotový Hrudík A. ho v poslední chvíli ukopl před dotírajícím útočníkem, který měl odkrytou branku. V 55.min. vyrazil Michalíkovu střelu domácí brankář před volného Jelena M., který pěknou střelou z blízka zavěsil – 1:2. Po hodině hry se prezentoval Mervart střelou na dlouhou nohu, které skončila těsně vedle. Za pět minut měli domácí šanci, ale míč minul branku. V 67.min. rozehrál Hašek rohový kop a domácí brankář míč jen tečoval. Zezadu nabíhající Kupka rozvlnil síť – 1:3. Domácí nesložily zbraně a po minutě střelou po zemi ze střední vzdálenosti dokázali snížit – 2:3. Po autovém vhazování mohli domácí vyrovnat, ale zakončili nepřesně. V 77.min. ustál Jelen M. souboj tělo na tělo a přihrávkou ve vápně vybídl Michalíka ke skórování – 2:4. Další příležitost nevyužil Dragúň. V 81.min. chyboval Zjadin a po střele domácí Jelen pouze vyrazil míč před sebe a dorážející hráč umístil míč do sítě – 3:4. Za dvě minuty si Michalík vybojoval míč a střelou do šibenice ukončil dramatický zápas – 3:5. Všem hráčům, kteří nastoupili a ostatním co pomohli s organizováním zápasů v podzimní sezóně děkuji a doufám, že se sejdeme na Posvícenském fotbálku 4.11.2018. Díky.
v.d. Hery

Petr     24 Říjen 2018 05:25 |
Domašín – Lípa n.O.,,B“ 1 : 1 ( 0 : 0 )
20.10.2018 na p.k. 4 : 2

K poslednímu domácímu zápasu podzimu jsme přivítali hráče b-týmu Lípy. Po vypršení dvou zápasového trestu se do sestavy vrátil Honza Michalík.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Štengl, Mervart, Kupka,
Michalík, Hynek, Dragúň
Střídali : 71.min. Hynek – Zajíček 85.min. Jelen M. – Hrudík M.

Branky : Michalík

Rozhodčí : Nosek Martin
Žluté karty : 0:1
Diváků : 39

Až po půl hodině hry se zrodila šance hostí. Po střele z dálky skončil míč nad naší brankou. Po dalších pěti minutách měl první branku zápasu na kopačce Mervart, ale z vápna zakončil nepřesně. První poločas se odehrál bez velkých šancí. Hned po přestávce zabránil Jelen parádním zákrokem hostům skórovat. V 49.min. se po vyšachování celé obrany hosté ujímají vedení – 0:1. V 58.min. po pěkném centru Mervarta zakončil do odkryté branky Michalík – 1:1. V 62.min. přepustil střílenou přihrávku Michalík na nabíhajícího Jelena M., který sám před brankou zazdil gólovou šanci. V 77min. zahodil Michalík další šanci. Deset minut před koncem po Jelenově přihrávce střílel Mervart pouze do břevna. Zápas skončil remízou a tak se na spodní branku museli kopat pokutové kopy o bonusový bod na víc. Za domácí proměnili : Michalík, Kupka, Mervart a Štengl. Hosté dvě penalty nedali.
v.d. Hery

Petr     16 Říjen 2018 18:27 |
Domašín – Čermná 1 : 4 ( 1 : 2 )
13.10.2018

Na tento zápas se omluvilo hned několik hráčů. Proto sestava byla jednoduchá :

Sestava : Jelen, Hrudík A., Zjadin, Průša, Trudič, Štengl, Kupka, Jelen M.,
Hašek, Dragúň, Zajíček
Střídali : 85.min. Zajíček – Hertík 90.min. Dragúň – Hrudík M.

Branky : Štengl

Rozhodčí : Jindáček Milan, Hvězda Lukáš
Žluté karty : bez karet
Diváků : 59

V úvodních minutách jsme nevyužili velkou příležitost, kdy už míč směřoval do prázdné braky, ale hostující hráč ho z brankové čáry odkopnul do bezpečí. V 16.min. šli po pěkné střele hosté do vedení – 0:1. V 20.min. nikdo z obránců nereagoval na útok a následnou střelu hostí. Jelen první střelu skvěle vykryl, ale na druhou dorážku volného hráče už nedostal – 0:2. Po půl hodině rozehrál Hašek rohový kop, míč proskákal až dozadu na Štengla, který poslal míč těsně mimo. Za dvě minuty měl na kopačce další gólovou šanci Hašek, ale zakončil nepřesně. Deset minut před koncem první půle dorazil Štengl do branky Haškův roh – 1:2. V 52.min. hosté zvyšují na – 1:3. Za minutu opět hosté zakončili nepřesně. Šance Kupky a Haška v druhém poločase zůstaly nevyužity. V 82.min. hosté ukončili naše trápení a upravili na konečných – 1:4. Dál se nebudu rozepisovat, protože nechci a nemám na to ani náladu. Stojí jen za zmínku velkou snahu Kupky a Jelena Matěje.
v.d. Hery

Petr     11 Říjen 2018 15:44 |
Kostelecká Lhota ,,B“ – Domašín 3 : 0 ( 2 : 0 )
6.10.20108
V tomto zápase nemohl nastoupit vykartovaný Michalík a tak v útoku dostali příležitost mladší hráči. Po nemoci hrál Dragúň, s oteklým kotníkem Mervart a po ranní směně Zjadin s Trudičem. Nastoupil i Ohnoutek, který má dlouhodobě zdravotní problémy. Hašek měl pro změnu šesti stehy sešitou ruku. Chyběl taky Jelen M., který se účastnil ve volební komisi a přijel až na druhý poločas.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Průša, Trudič, Hrudík A., Kupka, Zjadin,
Mervart, Dragúň, Hynek
Střídali : 46.min. Dragúň – Hašek 59.min. Hynek – Zajíček
59.min. Hrudík A. – Jelen M. 70.min. Trudič – Hrudík M.

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek, Luboš
Žluté karty : 1:1
Diváků : 66

V 6.min. domácí rozehrávali rohový kop a naše obrana ponechala volného hráče u zadní tyčky, který strefil míč hlavou – 1:0. V 26.min. Jelen v brance pohlídal středu domácího útočníka. Po půl hodině hry vyzkoušel z dálky pozornost domácího brankáře Ohnoutek. V 44.min. vyrazil Jelen prudkou ránu domácích na roh. V poslední minutě první půle domácí nakopli míč na půlce za naší obranu a z hraničního ofsajdu šel hráč domácích sám na Jelena, kterého křižnou střelou prostřelil – 2:0. V 52.min. domácí odcentrovali míč od rohového praporku na hranici vápna. Nabíhající hráč z druhé vlny poslal pěknou střelou po zemi míč k tyči – 3:0. V 62.min. vychytal Jelen domácím další gólovou akci. V 76.min. domácí opět zahodili možnost ke skórování.
Hráli jsme ustrašený fotbal, s vědomím, že se domácí asi porazí sami. Po vystřídání Jelena M. se hra vyrovnala a čtvrt hodinky jsme byli lepší, ale bez gólového efektu. Domácí šli za vítězstvím a běhavým fotbalem nás přehráli. Je potřeba tuto porážku hodit za hlavu a připravit se na těžké domácí dvoj utkání s Čermnou a Lípou B.
v.d. Hery


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Aleš
Dnes: Vincenc
Zítra : Anastázie
Náhodné Fotky
P9190019.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner