Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     11 Září 2018 18:57 |
Domašín : Solnice ,,B“ 0 : 2 ( 0 : 1 )
8.9.2018

Na domácím hřišti jsme přivítali nový tým soutěže Solnici B. Do tohoto týmu přestoupil od nás David Kašpar, tak to byl trochu prestižní souboj. Z důvodů dovolených a pracovních povinností bylo omluveno několik hráčů.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Linhart,
Hašek, Mervart, Kupka
Střídali : 76.min. Hašek – Mikoška
82.min. Kupka – Hynek

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Jindáček Milan
Žluté karty : 0:2
Diváků : 25

Hned v první minutě po kombinaci Mervarta s Haškem střílel Kupka z vápna nad branku hostí. V 6.min. se prezentovali hosté také střelou nad branku. V 12.min. mohli jít po Průšově chybě hosté do vedení, ale Jelen senzačně vyrazil míč na roh. V 18 min. pronikli hosté po naší pravé straně a po samostatné akci dávají na – 0:1. V 21.min. skončila Linhartova střela mimo branku. Po půl hodině hry si Jelen poradil se střelou hostí. Šance Linharta a hned po minutě Hrudíka A. skončila mimo branku. Těsně před přestávkou pálil Kupka z úhlu nad. Na začátku druhého poločasu nevyužil Kupka slibnou příležitost a střelu poslal přímo do brankáře. V 50.min. po rohovém kopu zakončoval hráč hostí a Jelen předvedl další těžký zákrok. Za minutu opět hosté provětrali Jelenovy rukavice. Po hodině hry rozehrál Trudič přímý kop přímo do brankářových rukavic. V 66.mi. rozehráli hosté velmi nebezpečně trestný kop přes zeď, ale Jelen byl připraven. V 82.min. zakončil střídající hráč hostí svoji samostatnou akci závěrečným gólem – 0:2. Tímto bylo o výsledku rozhodnutu a dohrávalo se pouze z povinností. Příští zápas jedeme odehrát do Javornice netradičně v neděli dopoledne od 10.00 hodin.
v.d. Hery

Petr     05 Září 2018 19:38 |
Lípa n. Orl. ,,B“ – Domašín 0 : 2 ( 0 : 1 )
1.9.2018

Po delší době se mě zase podařilo přemluvit Mílu Burdu k fotbalu. Jelikož se někteří hráči ani neomluvili, tak nás jelo pouze jedenáct. Martin Trudič musel hrát se zraněním ruky.

Sestava : Jelen, Průša, Burda, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Mervart,
Michalík, Hynek, Hrudík M.

Branky : Hrudík A., Michalík

Rozhodčí : Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav
Žluté karty : 0:2 ( Michalík Jan, Trudič Martin )
Diváků : 33

Po vzájemném oťukávání přišel ve 14.min. pro domácí šok. Michalík na úrovni značky pokutového kopu vhazoval aut přímo na nohu Hrudíka A., kerý se vůbec nerozmýšlel a centroval do vápna. Míč přeletěl brankáře a zapadl k zadní tyči do sítě – 0:1. Za dvě min. Jelen v brance jistil domácí střelu. V 18.min. po Hrudíkově střele skončil míč na horní síti. V 21.min. rozehrál Trudič trestný kop přímo na Jelena M., který zaběhl za obranu. Všichni zůstali stát, ale míč po hlavičce minul odkrytou branku. V 40.min. měli domácí po centru dobrou příležitost, ale míč skončil mimo branku. Minutu před přestávkou nás podržel Jelen v brance, když vyškrábnul konečky prstů střelu po zemi k tyči. V 46.min. se ta samá situace opakovala na druhé straně po střele Michalíka, kdy domácí brankář špičkou kopačky poslal míč mimo branku. V 50.min. zaváhání Štengla Jelen s přehledem vyřešil. V 51.min. nastřelil Mervart tyč a volný Hrudík M. před branku nedokázal míč zpracovat a poslat ho do sítě. V 55.min. střela domácích skončila těsně nad naší brankou. V 67.min. poslal Jelen M. krásný míč po lajně na rozběhnutého Michalíka, který se zbavil jediného obránce a obstřelil brankáře na vzdálenější tyč – 0:2. Čtvrt hodiny před koncem skončila střela domácích vedle. Další dvě gólové šance pochytal Jelen v brance. Minutu před koncem domácí dokonce z dálky nastřelili břevno. V 90.min. se ocitnul ve velké šanci Mervart, ale únavou už nedokázal zakončit. V tomto utkání nebyl nikdo slabým článkem a všichni si hrábli až na dno svých sil. Přece jenom si zaslouží velký obdiv Milan Burda, který výtečně zahrál, poradil obraně jak hrát pozičně a podpořil zbytek hráčů. Poslední věta : smekám před všemi, co odehráli zápas.
Pro zajímavost jsem v archivu dohledal, kdy jsme naposledy vyhráli v Lípě. Je to zápas ze dne 19.10.2013 a taková byla sestava :
Jelen, Hrudík A., Horák, Kupka, Zjadin, Fiala, Týfa, Koláčný, Škalda, Václavek, Hrudík M.
Na střídání : nikdo
Branky : 3x Václavek ( 1x P.K. ), Hrudík M.
v.d. P.H.

Petr     30 Srpen 2018 16:08 |
Čermná n. O. – Domašín 2 : 1 ( 1 : 0 )
25.8.2018
V Čermné se hrálo na vyprahlém a tvrdém terénu. Omluveni byli : Jelen P., Jelen M., Štengl, Koch, Ohnoutek a Moravec V. Ve středu jsme udělali přestup Lukáše Lhotského z Křovic, abychom měli brankáře. Po zápase jim ho zase vrátíme a sezónu dochytá Jelen P.

Sestava : Lhotský, Škalda, Průša, Hájek, Trudič, Hrudík A., Zjadin, Linhart,
Hašek, Mikoška, Michalík
Střídali : 66.min. Škalda – Zajíček 86.min. Linhart – Hrudík M.

Branky : Michalík

Rozhodčí : Hrubý Miloš
Žluté karty : 1:1 ( Trudič Martin )
Diváků : 50

Po čtvrt hodině hry vystihnul nepřesnou rozehru domácích Hájek a pěknou přihrávkou vybídnul Michalíka k samostatné akci. Jeho střelu brankář chytil. Centr a následnou hlavičku domácích z 26.min. si Lhotský skvělým zákrokem pohlídal. V 34.min. rozehrál Hašek trestný kop přesně na hlavu Zjadinovi, ale domácí brankář byl připraven. V 43.min. domácí rozehráli rohový kop a následná střela skončila těsně vedle naší branky . Minutu přek přestávkou domácí udeřili. Centrovaný míč přes Škaldu podcenil Hájek a domácí vsítili první branku zápasu – 1:0. Hned po přestávce domácí promarnili dvě gólové šance. V 64.min. dávají domácí po nedorozumění v naší obraně druhý gól – 2:0. Potom se zápas změnil o boj od šestnáctky k šestnáctce. Šance měli jak domácí, tak hosté. V 80.min. naše snažení dovršil Michalík gólem – 2:1. Domácí si tři body pohlídali.
v.d. Hery

Petr     23 Srpen 2018 17:29 |
Domašín – K. Lhota ,,B“ 3 : 1 ( 2 : 0 )
9.9.2017

Dnešní zápas se odehrál na úplně vypáleném hřišti po dlouhotrvajících veder bez srážek. Po poradě s Alešem jsme poslali na hřiště tuto jedenáctku :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Hašek, Hrudík A., Štengl, Koch, Linhart, Suk,
Michalík, Mervart
Střídali : 68.min. Suk – Zajíček 81.min. Koch – Hájek
72.min. Hašek – Mikoška 90.min. Štengl – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík, Hašek

Rozhodčí : Jedlínský Luboš, Fuchsa Tomáš
Žluté karty : 1:1 ( Škalda Zdeněk )
Diváků : 30

V 21.sekundě po úvodním hvizdu po Haškově dlouhé přihrávce nedal Michalík hostujícímu brankaři šanci – 1:0. Po pěti minutách vystihnul Michalík rozehru obrany a levačkou jen těsně minul branku. V 11.min. nový hráč Mervart vybojoval míč a jeho střelu hostující brankář vyrazil pouze k Michalíkovi, pro kterého už nebyl problém vsítit další branku – 2:0. V 20. a 31.min. nevyužili hosté gólové šance, které Jelen zneškodnil. V 35.min. Mervart z úhlu střílel, brankář minul a Michalík nastřelil pouze tyč. Před přestávkou vyrazil brankář Štenglovu střelu na roh. V úvodních minutách druhé půle vsítili hosté branku, hlavní rozhodčí si správně pohlídal ofsajdovou pozici – 2:1. V 52.min. skvělým zákrokem hostující brankář vytěsnil Mervartovu střelu z růžku branky na roh. Na dlouhou dobu se fotbal spíše upnul na boj o střed hřiště, kdy hosté byli lepší na míči a my se soustředili pouze na odkopy. V 88.min. si posunul Michalík míč po lajně a odcentroval na volného Haška před branku, který z první zavěsil pojistku třech bodů.
v.d. Hery

Petr     14 Červen 2018 06:48 |
Čermná n. Orl. – Domašín 1 : 2 ( 0 : 2 )
9.6.2018

K poslednímu utkání této sezóny jsme odjížděli do Čermné na velké hřiště. Poprvé v této sezóně jsem musel shánět hráče, abychom dali dohromady alespoň základní jedenáctku. Nakonec se podařilo a měl jsme i jednoho náhradníka na lavičce.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Jelen M., Průša, Mikoška, Hrudík A.,
Kupka, Kašpar, Hynek, Michalík
Střídal : 90,min. Hynek – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Hloušek Jakub, Zelinka Jiří
Žluté karty : 0:1 ( Michalík Jan )
Diváků : 22

V úvodu zápasu zakončil Kupka po rozehrání rohu mimo branku. V 10.min. Škalda vhodil přesný aut na Michalíka, který si míč potáhnul více ke středu a střelou do víka otevřel skóre – 0:1. V 15.min. získal Průša na vlastním vápně míč. Dlouhou přihrávkou našel kousek za půlkou Michalíka, který si poradil s dvěma obránci a střelou přes brankářovu ruku vsítil branku – 0:2. O dvě minuty později se domácí prezentovali střelou vedle naší branky. V 20.min. posunul Hrudík A. míč na Michalíka, který šel skoro sám na brankáře a ve vyložené šanci zakončil pouze střelou do boční sítě. V 25.min. domácí obrana chybovala a Michalík lobem těsně před brankářem o kousek minul branku. V 38.min. nabídnul Průša slabým odkopem domácímu hráči slibnou šanci. Střelou bez přípravy jen o kousek minul míč Jelenovu branku. V 56.min. prošel Jelen M. s míčem z obrany až k vápnu domácích, kde přihrál na Michalíka. Jeho střelu brankář reflexivně vykopnul na aut. V 58.min. střílel vedle branky Kašpar. V 59.min. vyrazil Jelen prudkou střelu domácích pod břevno na roh. V 60.min. po ztrátě míče na půlce, založili domácí rychlý proti útok. Průša nedostal na centrovaný míč a domácí hráč lobem přehodil Jelena – 1:2. Tato branka domácí nakopla a o dvě minuty později nevyužili velkou šanci dva na jednoho. V 66.min. zkoušel Michalík z půlky pozornost brankáře, ale nestrefil branku. V 69. min. skončila střela domácích vedle branky. V 71.min. vysunul Michalík do brejku Kupku, který šel sám na brankáře, ale místo zakončení do odkryté branky zvolil nesmyslnou a nepřesnou přihrávku na Hynka. Tímto se míč ocitnul mimo branku. V 81.min. předvedl Jelen zákrok sezóny, kdy vyškrábnul střelu do horního růžku svojí branky. Závěrečný tlak jsme přestáli a taktickým střídáním v závěru utkání jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce. Všem hráčům, co se zapojili do tohoto utkání patří poděkování. Teď nás čeká brigáda a očekávané zakončení sezóny. Doufám, že se po dovolených sejdeme ve stejném složení a snad ještě o někdo doplníme.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Bořek
Dnes: Markéta
Zítra : Karolína
Náhodné Fotky
P9190023.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner