O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     03 Říjen 2018 17:25 |
Domašín – Olešnice 5 : 0 ( 2 : 0 )
29.9.2018

Do dnešního utkání se přihlásil Ondra Koláčný. Rádi jsme ho po delším čase viděli. Bohužel na druhou stranu byl omluvený brankář Petr Jelen a tak ho musel v brance zastoupit David Ohnoutek.

Sestava : Ohnoutek, Škalda, Zjadin, Jelen M., Průša, Štengl, Mervart, Kupka,
Hašek, Koláčný, Michalík
Střídali : 55.min. Koláčný – Trudič 69.min. Kupka – Hrudík A.
83.min. Hašek – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík (1x P.K.), Mervart, Koláčný, Trudič

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 2:1 ( Průša Radek, Trudič Martin )
Červené karty : 1:1 ( Michalík Jan )
Diváků : 39

Zápas začal podle očekávání naším náporem. Po pěti minutách vyrazil hostující brankář Štenglovu střelu k tyči na roh. V 11.min nacentroval Michalík míč před branku, který proskákal až na zadního hráče Mervarta. Umístěnou střelou rozvlnil síť – 1:0. Po dalším centru se neujala Štenglova střela z první, která skončila těsně nad břevnem. Po půlhodině hry nalil míč za obranu Štengl, ale Michalík si míč ukopl. Hned z proti útoku zakončili hosté nad. V 40.min. mohli hosté srovnat skóre, ale míč skončil mimo branku. V poslední minutě prvního poločasu potáhl Míchalík míč na vápno a lehce ho přiťukl na Koláčného. Ondra zakončil podél brankáře k tyči – 2:0. V 51.min. zakončil křižnou střelou Michalík – 3:0. V 55.min. byl ve vápně prohřešek proti pravidlům a hlavní rozhodčí nařídil penaltu, kterou Michalík bezpečně proměnil – 4:0. V 58.min. fauloval hostující hráč Jelena M.. Po odpískání přiběhl Michalík a začala strkanice. Hlavní rozhodčí oba aktéry odměnil červenou kartou. Uvidíme co na to ve středu DCK. V 66.min. střílel Mervart mimo branku. V 67.min. poslal Hašek pěkný centr na hlavu Trudiče, který po zpracování poslal míč do sítě – 5:0. V 71.min. po Štenglově centru střílel Hašek pouze do gólmana. Šance Jelena M. a Štengla zůstaly nevyužity. V poslední minutě zápasu mohli hosté dát čestnou branku, ale Jelen M. ramenem vyrazil míč z malého vápna na roh. Jsem rád, že hodně nervózní utkání jsme zvládli. Problém nastal, že se vykartovali Michalík a Trudič. Další hráči se z různých důvodů omluvili na další zápas.
v.d. Hery

Petr     25 Září 2018 19:12 |
Domašín – Labuť Rychnov n. Kn. 3 : 3 ( 0 : 2 )
22.9.2018 na penalty 3 : 4

V sobotním utkání do Domašína zavítal lídr naší skupiny. Po dlouhé době se zaplnila i lavička hráči a nemusel jsem tam být sám ( což je velmi dobře ). V týmu jsme přivítali nového hráče Zdeňka Dragúně, která přestoupil na poslední chvíli z Ohnišova.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Trudič, Zjadin, Štengl, Mervart, Kupka,
Hašek, Jelen M., Michalík
Střídali : 24.min. Trudič – Dragúň 46.min. Hašek – Hrudík A.
86.min. Kupka – Zajíček
Připraveni : Hynek, Mikoška

Branky : 3x Michalík

Rozhodčí : Nosek Martin, Zelinka Jiří
Žluté karty : 0:3
Diváků : 49

V úvodu zápasu hosté promarnili velkou příležitost ke skórování. V 27.min. po rychlém proti útoku nastřelili hosté tyč Jelenovi branky. V 33.min. zastavil Jelen ve vápně nedovoleně jednoho z útočníků a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který hosté proměnili ve vedoucí branku – 0:1. Za deset minut hosté kopali trestný kop a na dvakrát poslal Dostál míč za Jelenova záda – 0:2. V poločasové přestávce jsme vystřídali a na před stopera se posunul čerstvý Hrudík A., Zjadin šel do zálohy a Kupka se posunul na kraj. Dost dlouho jsme vedli debatu, že se musíme vyvarovat faulů a začít se nabízet po krajích. V 49.min. poslal Jelen M. míč po zemi za hostující obranu na rozběhnutého Michalíka, který asi v ofsajdové pozici převzal míč a vsítil kontaktní branku – 1:2. Každý si musí uvědomit, že ofsajd, penalta, aut nebo branka platí, když ji hlavní rozhodčí odpíská. V 58.min. postrčil Kupka míč Michalíkovi, který se stačil vyhnout atakujícímu obránci a srovnal skóre zápasu na – 2:2. V 66.min zahrál Ohnoutek trestný kop přímo na hlavu Zjadina, ale míč skončil mimo branku. V 75.min. po rychlém útoku na jeden dotek vsítil přesnou křižnou střelou z rohu vápna hráč hostí vedoucí branku – 2:3. V 89.min. střílel aktivní Michalík nad branku. V 91.min. po dlouhém autu do vápna hlavičkoval míč Jelen M., ten propadl až k volnému Michalíkovi, který ho pohotově postrčil do sítě – 3:3. Hosté byli výrazně lepší a fotbaloví v prvním poločase a domácí v druhém vyrovnali hru, kdy se soupeř spíše soustředil na řečnění a fauly. Remíza je zasloužená a penalty vyhrál soupeř, který proměnil vše. Za domácí dali : Michalík, Mervart, Zjadin. Nedali Škalda a Štengl. Trošku mě mrzí, že někteří hráči se vyhýbají zodpovědnosti dohrát zápas penaltami. Další domácí zápas je s Olešnicí od 16.30 hodin.
v.d. Hery

Petr     16 Září 2018 19:49 |
Javornice ,,B“ – Domašín 2 : 2 ( 1 : 2 )
16.9.2018 na penalty 0 : 2

Vlivem marodky a pracovních povinností některých hráčů jsme odjížděli odehrát tento zápas pouze s jedenácti hráči. Po dovolené se do sestavy vrátil Honza Michalík.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Kupka,
Michalík, Mervart, Hrudík M.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Nosek Milan, Jindáček Milan, Tobiška Zdeněk
Žluté karty : 2:2 ( Trudič Martin, Kupka Josef )
Diváků : 86

Na začátku zápasu jsme domácím nabídli po nepovedené malé domů gólovou šanci. Osamocený hráč nestrefil z vápna prázdnou branku. Po deseti minutách zmařil Jelen včasným vyběhnutím domácím další šanci. V 13. min. dokázal Jelen vytáhnout další skvělý zákrok a zneškodnit tečovanou střelu k tyči. Dobře postavený Zjadin poté míč odkopl do bezpečí. V 29.min. vyrazil Jelen nebezpečnou střelu na roh. Po půl hodině hry po následném rohu Jelen M. neuhlídal hlavičkujícího hráče a domácí šli do vedení – 1:0. Za dvě minuty mohlo být hůře, když domácí svojí nemohoucností nedopravili míč do prázdné branky. V 40.min. vyrazil Jelen prudkou střelu domácích z dálky na roh. V 43.min. rozehrála naše obrana míč na Michalíka, který z půlky hřiště potáhl míč po lajně a kličkou na střed obelstil obranu. Následnou střelu umístil podél brankáře do sítě – 1:1. V 45.min. na vlastní polovině ukázkově obešel domácího hráče Mervart a rychlým průnikem nacentroval na Michalíka, který nedal domácímu brankaři šanci – 1:2. Na začátku druhého poločasu přestřelili domácí naší branku. V 61.min. akci Kupka-Michalík-Mervart už Kupka nedokázal zakončit. V 68.min. odpískal velmi nepřesně hlavní rozhodčí ruku Trudiče ( míč ho strefil od holeně a do brady ). Domácí z trestného kopu střelou přes zeď nedali Jelenovi šanci – 2:2. V 83.min. po Trudičově střele spálil Michalík gólovou šanci na vítězství střelou nad. Druhý poločas už nic zajímavého nepřinesl a tak se šlo na penaltový rozstřel o bonusový bod navíc. Za domácí nikdo neproměnil. Jelen M. nedal, Michalík a Zjadin proměnili. Nekopali Kupka a Škalda. Domácí první poločas byli lepší a aktivnější, ale nám vyšli dva brejky, což znamenalo 100% produktivitu ( 2 střely mezi tyče a 2 góly ). V druhém poločasu jsme přestáli úvodní šance domácích a potom pohlídali remízu. Domácí by si bonus zasloužili více, ale při penaltách měli velký rozptyl. Všem můžu jenom poděkovat za obětavost a bojovnost po celý zápas. Kluci dííííííky.
v.d. Hery

Petr     11 Září 2018 18:57 |
Domašín : Solnice ,,B“ 0 : 2 ( 0 : 1 )
8.9.2018

Na domácím hřišti jsme přivítali nový tým soutěže Solnici B. Do tohoto týmu přestoupil od nás David Kašpar, tak to byl trochu prestižní souboj. Z důvodů dovolených a pracovních povinností bylo omluveno několik hráčů.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Linhart,
Hašek, Mervart, Kupka
Střídali : 76.min. Hašek – Mikoška
82.min. Kupka – Hynek

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Jindáček Milan
Žluté karty : 0:2
Diváků : 25

Hned v první minutě po kombinaci Mervarta s Haškem střílel Kupka z vápna nad branku hostí. V 6.min. se prezentovali hosté také střelou nad branku. V 12.min. mohli jít po Průšově chybě hosté do vedení, ale Jelen senzačně vyrazil míč na roh. V 18 min. pronikli hosté po naší pravé straně a po samostatné akci dávají na – 0:1. V 21.min. skončila Linhartova střela mimo branku. Po půl hodině hry si Jelen poradil se střelou hostí. Šance Linharta a hned po minutě Hrudíka A. skončila mimo branku. Těsně před přestávkou pálil Kupka z úhlu nad. Na začátku druhého poločasu nevyužil Kupka slibnou příležitost a střelu poslal přímo do brankáře. V 50.min. po rohovém kopu zakončoval hráč hostí a Jelen předvedl další těžký zákrok. Za minutu opět hosté provětrali Jelenovy rukavice. Po hodině hry rozehrál Trudič přímý kop přímo do brankářových rukavic. V 66.mi. rozehráli hosté velmi nebezpečně trestný kop přes zeď, ale Jelen byl připraven. V 82.min. zakončil střídající hráč hostí svoji samostatnou akci závěrečným gólem – 0:2. Tímto bylo o výsledku rozhodnutu a dohrávalo se pouze z povinností. Příští zápas jedeme odehrát do Javornice netradičně v neděli dopoledne od 10.00 hodin.
v.d. Hery

Petr     05 Září 2018 19:38 |
Lípa n. Orl. ,,B“ – Domašín 0 : 2 ( 0 : 1 )
1.9.2018

Po delší době se mě zase podařilo přemluvit Mílu Burdu k fotbalu. Jelikož se někteří hráči ani neomluvili, tak nás jelo pouze jedenáct. Martin Trudič musel hrát se zraněním ruky.

Sestava : Jelen, Průša, Burda, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Mervart,
Michalík, Hynek, Hrudík M.

Branky : Hrudík A., Michalík

Rozhodčí : Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav
Žluté karty : 0:2 ( Michalík Jan, Trudič Martin )
Diváků : 33

Po vzájemném oťukávání přišel ve 14.min. pro domácí šok. Michalík na úrovni značky pokutového kopu vhazoval aut přímo na nohu Hrudíka A., kerý se vůbec nerozmýšlel a centroval do vápna. Míč přeletěl brankáře a zapadl k zadní tyči do sítě – 0:1. Za dvě min. Jelen v brance jistil domácí střelu. V 18.min. po Hrudíkově střele skončil míč na horní síti. V 21.min. rozehrál Trudič trestný kop přímo na Jelena M., který zaběhl za obranu. Všichni zůstali stát, ale míč po hlavičce minul odkrytou branku. V 40.min. měli domácí po centru dobrou příležitost, ale míč skončil mimo branku. Minutu před přestávkou nás podržel Jelen v brance, když vyškrábnul konečky prstů střelu po zemi k tyči. V 46.min. se ta samá situace opakovala na druhé straně po střele Michalíka, kdy domácí brankář špičkou kopačky poslal míč mimo branku. V 50.min. zaváhání Štengla Jelen s přehledem vyřešil. V 51.min. nastřelil Mervart tyč a volný Hrudík M. před branku nedokázal míč zpracovat a poslat ho do sítě. V 55.min. střela domácích skončila těsně nad naší brankou. V 67.min. poslal Jelen M. krásný míč po lajně na rozběhnutého Michalíka, který se zbavil jediného obránce a obstřelil brankáře na vzdálenější tyč – 0:2. Čtvrt hodiny před koncem skončila střela domácích vedle. Další dvě gólové šance pochytal Jelen v brance. Minutu před koncem domácí dokonce z dálky nastřelili břevno. V 90.min. se ocitnul ve velké šanci Mervart, ale únavou už nedokázal zakončit. V tomto utkání nebyl nikdo slabým článkem a všichni si hrábli až na dno svých sil. Přece jenom si zaslouží velký obdiv Milan Burda, který výtečně zahrál, poradil obraně jak hrát pozičně a podpořil zbytek hráčů. Poslední věta : smekám před všemi, co odehráli zápas.
Pro zajímavost jsem v archivu dohledal, kdy jsme naposledy vyhráli v Lípě. Je to zápas ze dne 19.10.2013 a taková byla sestava :
Jelen, Hrudík A., Horák, Kupka, Zjadin, Fiala, Týfa, Koláčný, Škalda, Václavek, Hrudík M.
Na střídání : nikdo
Branky : 3x Václavek ( 1x P.K. ), Hrudík M.
v.d. P.H.


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Aleš
Dnes: Vincenc
Zítra : Anastázie
Náhodné Fotky
P9190015.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner