Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     04 Červen 2018 19:30 |
Kostel. Lhota ,,B“ – Domašín 4 : 0 ( 2 : 0 )
2.6.2018

K tomuto utkání jsme odjížděli bez nejlepšího kanonýra 4. třídy Honzi Michalíka. Do utkání nastoupila tato jedenáctka :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Zjadin, Moravec V.,
Kupka, Koch, Kašpar
Střídali : 67.min. Kašpar – Hrudík A. 78.min. Průša – Suk
Připraveni : Mikoška, Hrudík M., Hynek, Zajíček

Rozhodčí : Leimer Václav
Žluté karty : 0:1 ( Zjadin Miroslav )
Diváků : 38

Zápas pro nás nezačal příliš dobře a po domácí rozehře míče z přímého kopu před naší branku vsítil nikým nekrytý hráč úvodní gól – 1:0. Po čtvrt hodině hry po rychlé akci nastřelil Kupka boční síť domácí branky. Za dvě minuty musel Jelen vytáhnout trestný kop domácích na roh. V 20.min. vybojoval Kupka na středu hřiště míč. Svoji akci jeden na jednoho vyřešil lépe domácí brankář. V 28. min. prošli domácí hráči lehce obranou a navýšili skóre – 2:0. Po rohovém kopu v 41.min. hlavičkoval domácí hráč těsně nad naší branku. V druhém poločase byl spíše boj o střed hřiště. Kritická pro nás byla dvou minutovka v 71. a 72.minutě, kdy domácí vsítili po našich chybách dva góly a bylo o zápase rozhodnuto. Domácí se výhrou na nás dotáhli na jediný bod. V příštím a zároveň posledním zápase této sezony zajíždíme do Čermné a doufám, že celoroční snažení proměníme ve tři body.
v.d. Hery

Petr     31 Květen 2018 05:56 |
Domašín – Olešnice 8 : 0 ( 5 : 0 )
27.5.2018

Na Dobrušskou pouť jsme v posledním domácím zápase této sezóny přivítali hráče z Olešnice. V sestavě nám chybělo hned několik hráčů, kteří se omluvili ( Jelen M., Kupka, Ohnoutek Moravec atd. ). Na lavičku usedlo pět náhradníků, což je také velmi pozitivní věc.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Hrudík A., Trudič, Štengl, Koch, Zjadin,
Hašek, Michalík, Kašpar
Střídali: 55. min. Štengl – Suk 60.min. Hašek – Mikoška
65. min. Kašpar – Zajíček 75.min. Michalík – Hynek
80. min. Koch – Hrudík M.

Branky : 6x Michalík, Zjadin, Hynek

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek Luboš
Žluté karty : 0:0
Diváků : 33

V 8.min. hostující brankář vyrazil prudkou střelu Trudiče přímo k Michalíkovi, ale jeho dorážku poslal pozorný gólman na roh. Za minutu rozehrál Hašek trestný kop přímo na Michalíkovu hlavu. Tečovanou střelu brankář vyrazil a Zjadin slabou dorážkou poslal míč do brankářovy náruče. V 25.min. odcentroval Koch míč za obranu a Michalík v náběhu otevřel skóre – 1:0. Po půl hodině hry odcentroval od rohového praporku Škalda a Zjadin rybičkou poslal míč do sítě – 2:0. V 33.min. vystihnul špatnou rozehru hostující obrany Michalík a nedal brankaři šanci – 3:0. V 36.min. strefil Michalík přízemní střelou jednoho z obránců a míč skončil v brance – 4:0. V 41. min. posunul Zjadin míč na Štengla, který přihrávkou po zemi uvolnil Michalíka a ten křižnou střelou na vzdálenější tyč upravil skóre poločasu – 5:0. V poslední minutě střílel Štengl míč pouze do brankáře a z proti útoku hosté zakončili mimo Jelenovu branku. V 47.min. utekl po lajně Štengl, ale jeho střelu na bližší tyč brankář ještě vyrazil. Kašpar tento míč nestrefil a tak do branky ho dorazil pozorný Michalík – 6:0. V 52.min. vychytal Jelen velkou šanci hostů a hned z rozehrávky nalil Kašpar míč na Michalíka, který se nemýlil – 7:0. Po deseti minutách hry v druhé poločase se zastřeloval Hašek nad branku. V 58.min. Suk centroval míč před branku a s Michalíkovou střelou si brankář poradil a další dorážka skončila na břevně. V 63.min. si Jelen poradil s ojedinělou střelou hostí. V 75.min. střílel neúnavný Michalík těsně nad. V 80.min. vykopnul Jelen reflexivně nohou střelu hostí na roh. V poslední minutě zápasu si postavil míč k rohovému praporku Mikoška a rozehrou na bližší tyč poslal míč do chumlu. Nejlépe se zorientoval volný Hynek, který přes tři hráče ukončil olešnické trápení – 8:0. Trošku mě zaráží výkony některých rozhodčí na okrese. V tomto zápase se mohlo žlutit na obě strany a nemusely být žádné dohady. Tímto chci všem poděkovat a doufám, že poslední dva venkovní zápasy dotáhneme taky do vítězství.
v.d. Hery

Petr     22 Květen 2018 19:36 |
Křovice – Domašín 2 : 3 ( 1 : 1 )
19.5.2018

K tomuto městskému derby jsme odjížděli v trochu pozměněné sestavě. Jelikož se někteří ani nedokázali omluvit, tak jsme měli na střídání pouze dva hráče. Na poslední chvíli se ještě udělala malá změna v sestavě a místo Haška zaujmul pozici Suk.

Sestava : Jelen, Král, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Zjadin, Suk,
Kašpar, Michalík
Střídali : 87.min. Kašpar – Hrudík M.
92.min. Hrudík M. – Hynek

Branky : 2x Michalík, Suk

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 0:1 ( Král Vojtěch )
Diváků : 48

V úvodu zápasu rozehrál Michalík trestný kop, ale pozorný domácí brankář vytěsnil míč mimo branku na roh. V 5.min. na třikrát odražený míč nakonec domácí poslali nad naší branku. V 8.min. rozehrál z půlky Michalík trestný kop na Štengla, který z vápna orazítkoval břevno. Odražený míč dostal ve skrumáži Suk do sítě – 0:1. V 11.min. nastřelili domácí břevno a s dalšíma dorážkami si Jelen v brance poradil. V 20.min. po autovém vhazování se dostali domácí hráči s míčem před naší branku, ale slabým odkopem jsme jim nabídli centr a volný hráč před brankou vyrovnal skóre – 1:1. Po půl hodině hry měl velkou příležitost domácí Hofinger, který šel sám na branku, ale Jelen ho vychytal. V 36.min. vykopnul těsně před prázdnou brankou Trudič míč na roh. V poslední minutě prvního poločasu měl po samostatné akci Michalík gól na kopačce, ale v rozhodujícím momentu mu skočil míč na drn a ze střely byla haluz někam k rohovému praporku. Opět nám vyšel začátek druhé půlky, kdy Zjadin na hrotu vysunul Michalíka, který střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci – 1:2. V 53.min.volný Zilvar nahrál míč za naší obranu a následná střela domácích skončila nad brankou. V 60.min. udržel Kašpar téměř ztracený míč ve hře a pěknou přihrávkou vyzval Michalíka ke střele z poza obrany na delší tyč – 1:3. V 65.min střílel nad domácí branku Zjadin. V 66.min. se dostali domácí po dvou narážečkách ke střele a snížení na – 2:3. Závěrečnému tlaku domácích hráčů jsme odolali a v 89.min. mohl vše vyřešit Michalík, ale tutovku zahodil. Taktickým střídáním jsme rozkouskovali hru a tak nám vůbec nevadilo, že hlavní rozhodčí nastavil nesmyslných 5. minut. Obětavostí a kolektivním nasazením jsme tento zápas dokázali dotáhnout do vítězství. Všem hráčům patří poděkování.
v.d. Hery

Petr     16 Květen 2018 20:51 |
Domašín – Lípa n. O. ,,B“ 2 : 2 ( 2 : 0 )
12.5.2018 pokutové kopy 2 : 0

V třetím po sobě jdoucím domácím zápase jsme za pěkného počasí přivítali rezervu Lípy. Jelikož A-tým hrál ve stejném čase, tak se dalo předpokládat, že hosté nebudou doplňovat hráči áčka. Po dlouhé době jsem musel řešit nedostatek hráčů. Podařilo se nám přemluvit Ohnoutka a J. Petra.

Sestava : Jelen, Průša, Ohnoutek, Jelen M., Trudič, Hrudík A., Zjadin,
Kupka, Hašek, Zajíček, Michalík
Střídali : 69.min. Zajíček – Petr J.
Připraven : Hrudík M., Hertík

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek Luboš
Žluté karty : 0:0
Diváků : 66

Hned v páté minutě po pěkném centru hlavičkoval Hašek těsně vedle šibenice. V 10.min. přistrčil Zajíček míč zadovkou na Michalíka, který střelou k tyči rozvlnil síť – 1:0. Z následující akce nastřelil boční síť Hašek. V 14.min. zahrál Hašek rohový kop a v náběhu Michalík hlavou nedal brankáři šanci – 2:0. V 25.min. po Haškově centru pálil Kupka z první pouze do hostujícího brankáře. Po půl hodině hry střílel Michalík těsně vedle branky. Po změně stran hosté zpřesnili hru a začali se dostávat do šancí. V 52. a 56.min. jejich šance skončili mimo naší branku. Mělo to být varování. V 56.min. po několika narážečkách se dostali hosté až na naše vápno a umístěnou střelou snížili na – 2:1. V 72.min. byl ve slibné šanci Kupka, ale prudkou střelu zakončil vedle branky. V 77.min. hostující brankář neudržel míč po Haškově střele a na podruhé ho chytil přesně na brankové čáře. V 79.min. vystihnul Michalík špatnou rozehru hostí. Nikým neatakován zakončil svoji samostatnou akci křižnou střelou do odkryté branky. S údivem všech skončil míč pouze těsně vedle tyče mimo branku. Téměř z proti útoku odpískal rozhodčí po vzájemném souboji přísnou penaltu. Nejzkušenější hráč na hřišti Mondík si s ní poradil a poslal zápas do penaltového rozstřelu – 2:2. Touto událostí byl náš brankář tak vytočený, že hostům pochytal všechny penalty. Za domácí proměnili : Zjadin a Kupka. Nedali : Trudič, Jelen M., Michalík. Za týden nás čeká městské derby v Křovicích.
v.d. Hery

Petr     11 Květen 2018 06:07 |
Domašín – Čermná n. O. 0 : 3 ( 0 : 1 )
5.5.2018

V dalším domácím zápase jsme přivítali hráče z Čermné, kteří na jaře ještě neprohráli. Utkání se odehrálo za velmi silného větru. Aleš postavil tuto sestavu :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Štengl, Kupka, Koch,
Hašek, Hynek, Kašpar
Střídali : 46.min. Hynek – Burda 65.min. Kašpar – Zajíček
78.min. Škalda – Mikoška 87.min. Hašek – Hrudík M.

Rozhodčí : Valihora Jaromír
Žluté karty : 0:1
Diváků : 22

Ve čtvrté minutě pokazil Průša přihrávku na Hrudíka A. a hosté nabídnutou šanci využili k překonání Jelena, ale Hrudík A. ještě dokázal vykopnout míč před brankovou čárou. V 10.min. hosté vystihli Průšovu přihrávku na Škaldu a umístěnou střelou otevřeli skóre – 0:1. Po čtvrt hodině hry se neujala Kupkova střela. V polovině prvního poločasu se pokusil Hrudík A. z dálky zaskočit hostujícího brankáře. Ke konci poločasu Jelen M. špatnou přihrávkou nabídnul hostům gólovou akci, ale domácí gólman svým zákrokem vše vyřešil. V 68.min. nestrefil Burda míč a hosté šli ve třech na Jelena, který je dalším výborným zákrokem vychytal. V 69.min. Škalda nedůrazně pokryl hostujícího hráče, který podél Jelena vsítil na – 0:2. V 72.min. ztratil Hašek na polovině soupeře míč a hosté rychlým proti útokem zvýšili na – 0:3. V 84.min. skončil střelecký pokus Jelena M. vysoko nad brankou. Tento zápas jsme si prohráli sami svými nepřesnými přihrávkami a nedůraznou hrou. Zápas také hodně ovlivnil silný vítr, ale ten byl pro obě jedenáctky stejný. V dalším domácím zápase přivítáme lídra soutěže rezervu Lípy, tak doufám, že potrénujeme a v zápase se zabojujeme o vítězství.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Radomír
Dnes: Prokop
Zítra : Cyril a Metoděj
Náhodné Fotky
P9190023.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner