O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     22 Květen 2018 19:36 |
Křovice – Domašín 2 : 3 ( 1 : 1 )
19.5.2018

K tomuto městskému derby jsme odjížděli v trochu pozměněné sestavě. Jelikož se někteří ani nedokázali omluvit, tak jsme měli na střídání pouze dva hráče. Na poslední chvíli se ještě udělala malá změna v sestavě a místo Haška zaujmul pozici Suk.

Sestava : Jelen, Král, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Hrudík A., Zjadin, Suk,
Kašpar, Michalík
Střídali : 87.min. Kašpar – Hrudík M.
92.min. Hrudík M. – Hynek

Branky : 2x Michalík, Suk

Rozhodčí : Machač Libor
Žluté karty : 0:1 ( Král Vojtěch )
Diváků : 48

V úvodu zápasu rozehrál Michalík trestný kop, ale pozorný domácí brankář vytěsnil míč mimo branku na roh. V 5.min. na třikrát odražený míč nakonec domácí poslali nad naší branku. V 8.min. rozehrál z půlky Michalík trestný kop na Štengla, který z vápna orazítkoval břevno. Odražený míč dostal ve skrumáži Suk do sítě – 0:1. V 11.min. nastřelili domácí břevno a s dalšíma dorážkami si Jelen v brance poradil. V 20.min. po autovém vhazování se dostali domácí hráči s míčem před naší branku, ale slabým odkopem jsme jim nabídli centr a volný hráč před brankou vyrovnal skóre – 1:1. Po půl hodině hry měl velkou příležitost domácí Hofinger, který šel sám na branku, ale Jelen ho vychytal. V 36.min. vykopnul těsně před prázdnou brankou Trudič míč na roh. V poslední minutě prvního poločasu měl po samostatné akci Michalík gól na kopačce, ale v rozhodujícím momentu mu skočil míč na drn a ze střely byla haluz někam k rohovému praporku. Opět nám vyšel začátek druhé půlky, kdy Zjadin na hrotu vysunul Michalíka, který střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci – 1:2. V 53.min.volný Zilvar nahrál míč za naší obranu a následná střela domácích skončila nad brankou. V 60.min. udržel Kašpar téměř ztracený míč ve hře a pěknou přihrávkou vyzval Michalíka ke střele z poza obrany na delší tyč – 1:3. V 65.min střílel nad domácí branku Zjadin. V 66.min. se dostali domácí po dvou narážečkách ke střele a snížení na – 2:3. Závěrečnému tlaku domácích hráčů jsme odolali a v 89.min. mohl vše vyřešit Michalík, ale tutovku zahodil. Taktickým střídáním jsme rozkouskovali hru a tak nám vůbec nevadilo, že hlavní rozhodčí nastavil nesmyslných 5. minut. Obětavostí a kolektivním nasazením jsme tento zápas dokázali dotáhnout do vítězství. Všem hráčům patří poděkování.
v.d. Hery

Petr     16 Květen 2018 20:51 |
Domašín – Lípa n. O. ,,B“ 2 : 2 ( 2 : 0 )
12.5.2018 pokutové kopy 2 : 0

V třetím po sobě jdoucím domácím zápase jsme za pěkného počasí přivítali rezervu Lípy. Jelikož A-tým hrál ve stejném čase, tak se dalo předpokládat, že hosté nebudou doplňovat hráči áčka. Po dlouhé době jsem musel řešit nedostatek hráčů. Podařilo se nám přemluvit Ohnoutka a J. Petra.

Sestava : Jelen, Průša, Ohnoutek, Jelen M., Trudič, Hrudík A., Zjadin,
Kupka, Hašek, Zajíček, Michalík
Střídali : 69.min. Zajíček – Petr J.
Připraven : Hrudík M., Hertík

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek Luboš
Žluté karty : 0:0
Diváků : 66

Hned v páté minutě po pěkném centru hlavičkoval Hašek těsně vedle šibenice. V 10.min. přistrčil Zajíček míč zadovkou na Michalíka, který střelou k tyči rozvlnil síť – 1:0. Z následující akce nastřelil boční síť Hašek. V 14.min. zahrál Hašek rohový kop a v náběhu Michalík hlavou nedal brankáři šanci – 2:0. V 25.min. po Haškově centru pálil Kupka z první pouze do hostujícího brankáře. Po půl hodině hry střílel Michalík těsně vedle branky. Po změně stran hosté zpřesnili hru a začali se dostávat do šancí. V 52. a 56.min. jejich šance skončili mimo naší branku. Mělo to být varování. V 56.min. po několika narážečkách se dostali hosté až na naše vápno a umístěnou střelou snížili na – 2:1. V 72.min. byl ve slibné šanci Kupka, ale prudkou střelu zakončil vedle branky. V 77.min. hostující brankář neudržel míč po Haškově střele a na podruhé ho chytil přesně na brankové čáře. V 79.min. vystihnul Michalík špatnou rozehru hostí. Nikým neatakován zakončil svoji samostatnou akci křižnou střelou do odkryté branky. S údivem všech skončil míč pouze těsně vedle tyče mimo branku. Téměř z proti útoku odpískal rozhodčí po vzájemném souboji přísnou penaltu. Nejzkušenější hráč na hřišti Mondík si s ní poradil a poslal zápas do penaltového rozstřelu – 2:2. Touto událostí byl náš brankář tak vytočený, že hostům pochytal všechny penalty. Za domácí proměnili : Zjadin a Kupka. Nedali : Trudič, Jelen M., Michalík. Za týden nás čeká městské derby v Křovicích.
v.d. Hery

Petr     11 Květen 2018 06:07 |
Domašín – Čermná n. O. 0 : 3 ( 0 : 1 )
5.5.2018

V dalším domácím zápase jsme přivítali hráče z Čermné, kteří na jaře ještě neprohráli. Utkání se odehrálo za velmi silného větru. Aleš postavil tuto sestavu :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Hrudík A., Štengl, Kupka, Koch,
Hašek, Hynek, Kašpar
Střídali : 46.min. Hynek – Burda 65.min. Kašpar – Zajíček
78.min. Škalda – Mikoška 87.min. Hašek – Hrudík M.

Rozhodčí : Valihora Jaromír
Žluté karty : 0:1
Diváků : 22

Ve čtvrté minutě pokazil Průša přihrávku na Hrudíka A. a hosté nabídnutou šanci využili k překonání Jelena, ale Hrudík A. ještě dokázal vykopnout míč před brankovou čárou. V 10.min. hosté vystihli Průšovu přihrávku na Škaldu a umístěnou střelou otevřeli skóre – 0:1. Po čtvrt hodině hry se neujala Kupkova střela. V polovině prvního poločasu se pokusil Hrudík A. z dálky zaskočit hostujícího brankáře. Ke konci poločasu Jelen M. špatnou přihrávkou nabídnul hostům gólovou akci, ale domácí gólman svým zákrokem vše vyřešil. V 68.min. nestrefil Burda míč a hosté šli ve třech na Jelena, který je dalším výborným zákrokem vychytal. V 69.min. Škalda nedůrazně pokryl hostujícího hráče, který podél Jelena vsítil na – 0:2. V 72.min. ztratil Hašek na polovině soupeře míč a hosté rychlým proti útokem zvýšili na – 0:3. V 84.min. skončil střelecký pokus Jelena M. vysoko nad brankou. Tento zápas jsme si prohráli sami svými nepřesnými přihrávkami a nedůraznou hrou. Zápas také hodně ovlivnil silný vítr, ale ten byl pro obě jedenáctky stejný. V dalším domácím zápase přivítáme lídra soutěže rezervu Lípy, tak doufám, že potrénujeme a v zápase se zabojujeme o vítězství.
v.d. Hery

Petr     01 Květen 2018 18:24 |
Domašín – Kostelecká Lhota,,B“ 7 : 3 ( 2 : 2 )
28.4.2018

Za pěkného slunečného počasí jsme v dalším domácím zápase přivítali hráče rezervy Kostelecké Lhoty. Do naší sestavy se na jeden a doufám, že né poslední zápas vrátil Ondra Koláčný.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Kupka, Zjadin, Hašek,
Koláčný, Michalík
Střídali : 72.min. Koláčný – Zajíček
85.min. Hašek – Hrudík A.
87.min. Michalík – Válek
Připraven : Hrudík M.

Branky : 5x Michalík, Koláčný, Štengl

Rozhodčí : Nosek Milan, Hloušek Jakub
Žluté karty : 1:2 ( Michalík Jan )
Diváků : 50

Hned ve třetí minutě došlo k nedorozumění naší obrany s brankářem a hostům se dokoulel míč do branky – 0:1. V 7.min. doběhl zdánlivě ztracený míč Koláčný a přihrál jej na vápno Haškovi. Jeho střelu brankář pouze vyrazil a pozorný Michalík dostal míč do sítě – 1:1. V 20.min. hosté zamířili trestný kop vysoko nad naší branku. V 23.min. soupeř opět rozehrával trestný kop a po hlavičce propadl míč na malé vápno, kde byl osamocený hráč hostí a pro něho už nebyl problém dostat jej do branky – 1:2. Hosté ještě měli po centru ze strany další šanci, kterou neproměnili. V 39.min. po pěkné přihrávce ze zálohy šel sám na branku Michalík a brankáři nedal šanci – 2:2. V 49.min. vyvezl Štengl míč za vápno, přihrávkou vybídnul Kupku, který přihrál za obranu hostí na rozběhnutého Michalíka. Jeho střela brankáři propadla a o tyč skončila v síti – 3:2. V další šanci se ocitl Zjadin, ale branku přestřelil. V 64.min. z trestného kopu Hašek téměř vymetl šibenici, ale hostující brankář byl proti a pěkným zákrokem poslal míč na roh. V 66.min. vystihnul Zjadin špatnou rozehru trestného kopu hostí a poslal do brejku Michalíka, který kličkou na brankaře navýšil skóre – 4:2. Krásná akce se zrodila za dvě minuty, kdy kombinace na jeden dotek Hašek – Michalík a Koláčný, který akci zakončil gólem – 5:2. V 80.min. si chtěl Jelen zpracovat lehký míč na prsa, ale ten se odrazil přímo k soupeři, který dopravil míč do prázdné branky – 5:3. V 80.min. z hraniční situace, vstřelil Michalík svůj pátý gól – 6:3. Tuto situaci hostující brankář neunesl a postupně zakopl oba míče, co měl po ruce. Rozhodčí to ocenil pouze žlutou kartou a hanlivá slova nechal bez povšimnutí. V 87.min. se na kraji hřišti uvolnil Štengl a po narážečce zakončil akci střelou na zadní tyč – 7:3. V poslední minutě chytil brankář Zajíčkovu střelu doprostřed branky.
v.d. Hery

Petr     24 Duben 2018 19:33 |
Olešnice – Domašín 1 : 3 ( 0 : 1 )
21.4.2018

K dnešnímu zápasu jsme odjížděli s odhodláním utkání zvládnout a na plno bodovat. Ve čtvrtek byl už podruhé kvalitní trénink, který se měl promítnou do zápasu. Akorát mě trošku mrzí, že někteří hráči nedokáží dát na vědomí jestli budou nebo nebudou.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Kupka, Trudič, Jelen M., Zjadin, Hrudík A.,
Hašek, Zajíček, Michalík
Střídali : 46.min. Jelen M. – Kašpar 50.min. Zajíček – Štengl
78.min Kašpar – Hrudík M. 85.min. Hašek – Brázda

Branky : Zjadin, Michalík, Trudič

Rohodčí : Nosek Milan
Žluté karty : 0:0
Diváků : 45

V 3.min. domácí brankář špatně zpracoval malou domů, ale Zajíček nabídnutou šanci nevyužil. Po naší ztrátě míče na polovině hřiště šli domácí do rychlého protiútoku a Zjadin ukopl míč před nabíhajícím hráčem na roh. V 13.min. měli domácí výhodu trestného kopu, ale míč skončil těsně vedle tyčky. Po dalších pěti minutách se do šance dostal další domácí hráč, ale nabídnutou šanci nevyužil. Hned z protiútoku Michalík uvolnil Jelena M., který přestřelil prázdnou branku. Další dvě slibné akce z 20.min. domácí nevyužili. V 25.min. střílel nad branku Michalík. V 34.min. vyrazil domácí brankář tvrdou střelu Michalíka přímo k Zajíčkovi, který nedokázal míč hlavou poslat do branky. V 36.min. odcentroval před branku Michalík, tři hráči míč minuli a tak volný Zjadin dorazil míč do branky – 0:1. Chvilku před přestávkou našel Hrudík A. pěknou přihrávkou Michalíka, který poslal míč na zlatém podnosu před branku na volného Jelena M., který ve vyložené šanci přestřelil prázdnou branku. V poslední minutě prvního poločasu se domácí prezentovali tvrdou střelou nad Jelenovou branku. V 56.min. domácí rozehráli trestný kop, který Jelen na dvakrát chytil. V 63.min. domácí nevyužili další zmatky v naší obraně po rohovém kopu. V 66.min. střílel Trudič na branku, Kašpar zastínil výhled brankáři a míč se štěstím zapadl až do branky – 0:2. V 70.min. putoval míč po ose Hrudík A., Škalda, Trudič, který zakončil mimo. Za tři minuty mohl rozhodnout Michalík po přihrávce od Kašpara, ale ponechanou výhodu za ruku domácích zakončil střelou do brankáře. V další situaci Michalíka opět zvítězil domácí brankář. V 80.min. vyškrábnul Jelen na břevno střelu z vápna zcela osamoceného domácího útočníka. V 82.min. si Michalík narazil míč se Zjadinem a svoji samostatnou akci zakončil kličkou na brankaře – 0:3. Pět minut před koncem měli domácí šanci, ale míč skončil vedle branky. V 41.min. mohl být Hrudík M. ( Vaky ) slavný. Michalík se zbavil obrany a přihrál zcela volnému Hrudíkovi M. před branku. Malé zaváhání však domácí gólman vystihnul. V 43.min. po našem nedorozumění v obraně vsítili domácí hráči poslední branku tohoto utkání – 1:3. V tomto utkání se ukázalo, že máme co zlepšovat. Hlavně v obranné fázi a přechod do útoku.
v.d. Hery


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Přemysl
Dnes: Aneta
Zítra : Nataša
Náhodné Fotky
P9190010.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner