Návštěvy
TOPlist
Tabulka 2018/2019
O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     25 Říjen 2017 20:14 |
Čermná n. O. – Domašín 2 : 0 ( 1 : 0 )
22.10.2017

K poslednímu zápasu podzimní části sezóny jsme zajížděli na velké hřiště do Čermné. Od úterý jsme s Alešem řešili s kým vůbec pojedeme hrát. Zdravotní a pracovní omluvenky se začali hromadit. Diplomacie zafungovala a odjížděli jsme v této sestavě :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Kupka, Koch, Hrudík A., Hašek,
Michalík, Kašpar
Střídali : 46.min. Kašpar – Zajíček 89.min. Kupka – Válek
92.min. Hašek – Fiala
Připraven : Hrudík M.

Branky : Michalík, Kupka

Rozhodčí : Prokeš Jiří, Machačová Tereza
Žluté karty : 2:0
Diváků : 30

Po pěti minutách hry vyvezl Průša míč až na polovinu soupeře a přesně nahrál Michalíkovi, který vyslal tvrdou střelu na domácí branku. Brankář s námahou vyrazil míč na roh. Z následného rohu střílel Kašpar nad. V 6.min. se nepovedl výkop od branky Jelenovi, kdy namazal přímo domácímu hráči. Následná střela končí těsně vedle naší opuštěné branky. V 11.min. založil Hrudík A. postupný útok Hrudík – Hašek – Michalík, který zakončil střelou k tyči – 0:1. Za chvilku měl gólovou příležitost Jelen M., ale domácí brankář chytil. V 22.min. vytěsnil Jelen střelu domácích z pod břevna na roh. Po půl hodině hry domácí hráči nedokázali strefit naší prázdnou branku. V 35.min. se po dvou centrech dostal k míči Kašpar, ale opět zakončil zbrkle a minul odkrytou branku. V 57.min. skončila Eimannova střela nad. Po hodině hry poslal Hrudík A. do šance Michalíka, který šel sám na branku, ale gólman technickou střelu vyškrábnul na roh. V 67.min. Michalík zatáhnul míč až na vápno domácích. Střelu brankář vyrazil k rohovému praporku, odkud Hašek nacentroval a pohotový Kupka uklidil míč hlavou do sítě – 0:2. Velmi důležitý gól, protože domácí byli na začátku druhého poločasu lepším týmem. V 73.min. se dostali domácí po dlouhém autu k míči a prudkou střelu z vápna ještě lehce tečoval náš obránce. Míč jen o milimetry minul branku. Z následné rozehry prošel přes celé hřiště Jelen M. a svoji pohlednou akci zakončil střelou, kterou brankář vyrazil na roh. Další obrovskou šanci měl Koch, ale nikým neatakován nestrefil odkrytou branku. V 84.min. zakončil Michalík trestný kop vysoko nad. Pět minut před koncem vypracoval Michalík 100% gólovou šanci pro Kocha, ale z malého vápna nestrefil míč. Všem hráčům děkuji za odvedený výkon a přístup k zápasu. Jenom připomínám, že nás ještě čekají 5.11. Posvícenský fotbálek ( od 10.00hod. ) a 31.12. Silvestrovské báčko ( od 10.00 hodin ). Díky za podzimní část.
v.d. Hery

Petr     19 Říjen 2017 20:25 |
Kostelecká Lhota ,,B“ – Domašín 3 : 2 ( 3 : 0 )
14.10.2017

K tomuto utkání jsme odjížděli pouze s torzem týmu. Někteří se omluvili, někteří ne a někteří jenom konzumovali různé nápoje. Z rodinných důvodů jsem byl omluven a tak vše podstatné jsme od středy řešili s Alešem.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Průša, Eimann, Koch, Hrudík A., Michalík,
Jelen M., Hrudík M.

Branky : 2x Eimann

Rozhodčí : Kudláček Milan
Žluté karty : 2:2 ( Eimann Martin, Michalík Jan )
Diváků : 45

Do utkání nastoupilo pouze deset hráčů a ke všemu se v 25.minutě zranil náš kapitán Míra Zjadin, který musel odstoupit. Do druhého poločasu se přeskupila obrana a hbitý Martin Eimann krátce po začátku snížil na – 3:1. V 62.min. jsme dokonce vsítili kontaktní branku na – 3:2. Gól opět dal Martin Eimann. Ke konci zápasu jsme byli lepším týmem a někteří domácí fanoušci nám začali fandit za obětavou hru a šance do kterých jsme se dokázali dostat. Tímto bych chtěl všem hráčům, kteří odehráli tento zápas velice poděkovat. V sobotu hrajeme poslední mistrák podzimní sezóny v Čermné už s výkopem v 15.30 hodin.
v.d. Hery

Petr     11 Říjen 2017 19:56 |
Domašín – Olešnice v O.h. 4 : 2 ( 2 : 0 )
7.10.2017

V posledním domácím zápase jsme přivítali hráče z Olešnice. Na kvalitním a měkkém trávníku byla výhra povinností. Do tohoto utkání nás přijel po delší pauze podpořit Honza Petr. Omluveni byli Ohnoutek, Kašpar, Kupka, Mikoška, Moravec V. a Meliš.

Sestava : Jelen, Škalda, Zjadin, Průša, Eimann, Jelen M., Koch, Hrudík A.,
Hašek, Zajíček, Michalík
Střídali : 79.min. Hašek – Válek 82.min. Škalda – Petr J.
87.min. Zajíček – Hrudík M.

Branky : Hrudík A., Michalík, Hašek, Zajíček

Rozhodčí : Hloušek Jakub
Žluté karty : 1:1 ( Eimann Martin )
Diváků : 20

V úvodní šanci se po pěkné narážečce s Michalíkem ocitnul Eimann, ale v dobré střelecké pozici podklouznul. Střela hostí v 9.min. z trestného kopu skončila nad brankou. V 12.min. vyrazil brankář hostí tvrdou Michalíkovu střelu reflexivně až na autové vhazování. Za dalších pět minut centroval Eimann, ale Michalík ve výskoku z první minul jen o pár centimetrů růžek branky. V 23.min. zahrozili hosté prudce rozehraným rohem a hlavičkou kousek nad břevno naší branky. V 28.min. vyboxoval Jelen prudkou střelu nad branku. V 30.min. se nepovedla Eimannovi střela. Míč se dostal až na druhou stranu vápna, kde Hrudík A. zpracoval míč, přešel přes dva obránce a šajtlí pořídil zavěsit do sítě – 1:0. V 39.min. si po faulu na Eimanna ve vápně postavil míč na penaltu Michalík a nezaváhal – 2:0. Chvilku před přestávkou odcentroval Michalík před branku, ale Hrudík A. poslal míč hlavou pouze vedle. Po přestávce vytáhnul Jelen křižnou střelu hostí na roh. Za minutu hlavičkoval Zjadin po rohu nad branku. V 56.min.hosté odcentrovali míč před naší branku. Hrudík A. a ani Zjadin na něho nedosáhli. Po odrazu skočil Průšovi na ruku a odpískanou penaltu hosté proměnili v kontaktní gól – 2:1. V 60.min. Hrudík A. odcentroval před branku, hostující brankář míč neudržel a volný Hašek ho jenom dorazil do sítě – 3:1. V 70.min. Hrudík A. přihrál Zajíčkovi, který otálel se střelou a pohotový obránce mu ukopnul míč na roh. V 72.min. střílel tvrdě Michalík, jeho střelu brankář kryl. Následnou Michalíkovu dorážku stačil Zajíček tečovat do branky hostí – 4:1. Pět minut před koncem hosté upravili křižnou střelou, která přeskočila Jelenovi přes ruku na konečný stav – 4:2. Dobře bych ohodnotil kolektivní a herní výkon. Příští zápas jedeme odehrát do Kostelecké Lhoty, tak doufám, že potvrdíme stoupající formu.
v.d. Hery

Petr     03 Říjen 2017 19:19 |
Křovice – Domašín 3 : 0 ( 1 : 0 )
30.9.2017

K městskému derby jsme zavítali za pěkného počasí do Křovic. Změnu v sestavě udělala hlášená neúčast Eimanna a bolavá záda Kupky. Z rodinných důvodů jsem přijel až po 15.minutách hry, takže sestavu doladil Aleš :

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Meliš, Průša, Kašpar, Moravec V., Zjadin,
Hašek, Michalík, Jelen M.
Střídali : 27.min. Kašpar – Hrudík A. 64.min. Meliš – Suk
76.min. Ohnoutek – Zajíček 84.min. Michalík – Válek
88.min. Hašek – Mikoška

Rozhodčí : Hloušek Jakub
Žluté karty : 1:1 ( Meliš Petr )
Diváků : 40

V 6.min obešel Michalík dva obránce i brankáře, ale míč nenasměřoval do prázdné branky, nýbrž pouze do boční sítě. V 25. si Meliš za půlkou před kopnul míč, kterého se zmocnil soupeř a rychlým útokem se dostal do rozhozené obrany, kde pohotovou střelou otevřel skóre – 1:0. Do přestávky se už nic fotbalového nestalo. V 50.min měli domácí velkou šanci, kterou neproměnili. V 60.min. zahráli domácí trestný kop a po hlavičce nabíhajícího hráče skončil míč na tyčce Jelenovy branky. V 66.min. naší obraně nevyšel ofsajd systém a hráč, který vybíhal z vlastní poloviny hřiště šel sám na Jelena. Po kličce se měnilo skóre – 2:0. Za pět minut střílel prudkou střelu Ohnoutek, ale míč skončil těsně nad břevnem domácí branky. V 86.min. po chybě Hrudíka A. získal domácí hráč míč a po střele neudržel Jelen míč, který další volný hráč dorazil do sítě – 3:0. V poslední minutě ještě domácí stříleli nad naší branku. Zasloužené vítězství domácích po našich hrubých chybách. Jinak velmi kritizuji chování některých hráčů o přestávce i na hřišti. Čekají nás poslední tři důležité utkání podzimu, tak se dejte dohromady, ať je veselejší zimní přestávka.
v.d. Herry

Petr     30 Září 2017 10:56 |
Domašín – Lípa n. O. ,,B“ 1 : 4 ( 0 : 1 )
23.9.2017

V dalším domácím zápase jsme přivítali rezervu Lípy. Jelikož A-tým hrál až v neděli, tak se dalo očekávat, že hosté přijedou posíleni hráči áčka. Po delší pauze nás podpořil Meliš a Moravec.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Meliš, Eimann, Hrudík A., Koch, Kupka,
Moravec, Michalík, Jelen M.
Střídali : 71.mmin. Meliš – Suk
Připraveni : Válek, Hrudík M.

Branky : Jelen M.

Rozhodčí : Knapek Jaroslav
Žluté karty : 1:2 ( Michalík Jan )
Diváků : 10

Po Ohnoutkovým nákopu v 5.min. se dostal do šance Michalík, ale jeho střelu po branková čáře nikdo nedokázal tečovat do sítě. V 35.min. hlavní rozhodčí neodpískal faul ( držení a povalení na zem ) na Kupku ve vápně. Hosté rychle rozehráli dlouhým odkopem a Hrudík A. nedokázal nabíhajícímu hráči odkopnout míč, který nedal Jelenovi šanci – 0:1. V prvním poločase jsme drželi se soupeřem krok a hrál se fotbal od vápna k vápnu. V úvodu druhého poločasu měli hosté rychlý proti útok zakončený střelou z vápna těsně vedle. Po rohovém kopu Eimanna se dostal do šance Jelen M., který zakončil nad. Další Jelenova střela skončila opět mimo branku hostí. V 65.min. hosté odcentrovali před branku a pohotový útočník ve skluzu dostal míč do naší sítě – 0:2. V 72.min. jsme inkasovali další branku po domnělém ofsajdu a zaspání celé obrany, která rezignovala na danou situaci – 0:3. V 78.min. potáhnul Eimann míč po lajně k rohovému praporku a přesnou nahrávkou vybídnul Jelena M. ke skórování – 1:3. Když jsme se nadechovali k závěrečnému tlaku, tak přišla na půlce hřiště ztráta míče a dva hostující hráči šli sami na Jelena – 1:4. Tímto byl zápas rozhodnut. Pět minut před koncem ještě Ohnoutek svým trestným kopem zaměstnal brankáře a v závěrečných minutách Eimann zakončil střelou nad. Zasloužená výhra týmu hostí, který byl posílen o několik hráčů A-týmu. Je potřeba hodit tuto porážku za hlavu a připravit se na další zápas v Křovicích.
v.d. Hery


311
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Radomír
Dnes: Prokop
Zítra : Cyril a Metoděj
Náhodné Fotky
P9190011.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner