O Nás Kniha Návštěv

Kniha NávštěvPetr     30 Srpen 2018 16:08 |
Čermná n. O. – Domašín 2 : 1 ( 1 : 0 )
25.8.2018
V Čermné se hrálo na vyprahlém a tvrdém terénu. Omluveni byli : Jelen P., Jelen M., Štengl, Koch, Ohnoutek a Moravec V. Ve středu jsme udělali přestup Lukáše Lhotského z Křovic, abychom měli brankáře. Po zápase jim ho zase vrátíme a sezónu dochytá Jelen P.

Sestava : Lhotský, Škalda, Průša, Hájek, Trudič, Hrudík A., Zjadin, Linhart,
Hašek, Mikoška, Michalík
Střídali : 66.min. Škalda – Zajíček 86.min. Linhart – Hrudík M.

Branky : Michalík

Rozhodčí : Hrubý Miloš
Žluté karty : 1:1 ( Trudič Martin )
Diváků : 50

Po čtvrt hodině hry vystihnul nepřesnou rozehru domácích Hájek a pěknou přihrávkou vybídnul Michalíka k samostatné akci. Jeho střelu brankář chytil. Centr a následnou hlavičku domácích z 26.min. si Lhotský skvělým zákrokem pohlídal. V 34.min. rozehrál Hašek trestný kop přesně na hlavu Zjadinovi, ale domácí brankář byl připraven. V 43.min. domácí rozehráli rohový kop a následná střela skončila těsně vedle naší branky . Minutu přek přestávkou domácí udeřili. Centrovaný míč přes Škaldu podcenil Hájek a domácí vsítili první branku zápasu – 1:0. Hned po přestávce domácí promarnili dvě gólové šance. V 64.min. dávají domácí po nedorozumění v naší obraně druhý gól – 2:0. Potom se zápas změnil o boj od šestnáctky k šestnáctce. Šance měli jak domácí, tak hosté. V 80.min. naše snažení dovršil Michalík gólem – 2:1. Domácí si tři body pohlídali.
v.d. Hery

Petr     23 Srpen 2018 17:29 |
Domašín – K. Lhota ,,B“ 3 : 1 ( 2 : 0 )
9.9.2017

Dnešní zápas se odehrál na úplně vypáleném hřišti po dlouhotrvajících veder bez srážek. Po poradě s Alešem jsme poslali na hřiště tuto jedenáctku :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Hašek, Hrudík A., Štengl, Koch, Linhart, Suk,
Michalík, Mervart
Střídali : 68.min. Suk – Zajíček 81.min. Koch – Hájek
72.min. Hašek – Mikoška 90.min. Štengl – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík, Hašek

Rozhodčí : Jedlínský Luboš, Fuchsa Tomáš
Žluté karty : 1:1 ( Škalda Zdeněk )
Diváků : 30

V 21.sekundě po úvodním hvizdu po Haškově dlouhé přihrávce nedal Michalík hostujícímu brankaři šanci – 1:0. Po pěti minutách vystihnul Michalík rozehru obrany a levačkou jen těsně minul branku. V 11.min. nový hráč Mervart vybojoval míč a jeho střelu hostující brankář vyrazil pouze k Michalíkovi, pro kterého už nebyl problém vsítit další branku – 2:0. V 20. a 31.min. nevyužili hosté gólové šance, které Jelen zneškodnil. V 35.min. Mervart z úhlu střílel, brankář minul a Michalík nastřelil pouze tyč. Před přestávkou vyrazil brankář Štenglovu střelu na roh. V úvodních minutách druhé půle vsítili hosté branku, hlavní rozhodčí si správně pohlídal ofsajdovou pozici – 2:1. V 52.min. skvělým zákrokem hostující brankář vytěsnil Mervartovu střelu z růžku branky na roh. Na dlouhou dobu se fotbal spíše upnul na boj o střed hřiště, kdy hosté byli lepší na míči a my se soustředili pouze na odkopy. V 88.min. si posunul Michalík míč po lajně a odcentroval na volného Haška před branku, který z první zavěsil pojistku třech bodů.
v.d. Hery

Petr     14 Červen 2018 06:48 |
Čermná n. Orl. – Domašín 1 : 2 ( 0 : 2 )
9.6.2018

K poslednímu utkání této sezóny jsme odjížděli do Čermné na velké hřiště. Poprvé v této sezóně jsem musel shánět hráče, abychom dali dohromady alespoň základní jedenáctku. Nakonec se podařilo a měl jsme i jednoho náhradníka na lavičce.

Sestava : Jelen, Škalda, Ohnoutek, Jelen M., Průša, Mikoška, Hrudík A.,
Kupka, Kašpar, Hynek, Michalík
Střídal : 90,min. Hynek – Hrudík M.

Branky : 2x Michalík

Rozhodčí : Moravec Miroslav, Hloušek Jakub, Zelinka Jiří
Žluté karty : 0:1 ( Michalík Jan )
Diváků : 22

V úvodu zápasu zakončil Kupka po rozehrání rohu mimo branku. V 10.min. Škalda vhodil přesný aut na Michalíka, který si míč potáhnul více ke středu a střelou do víka otevřel skóre – 0:1. V 15.min. získal Průša na vlastním vápně míč. Dlouhou přihrávkou našel kousek za půlkou Michalíka, který si poradil s dvěma obránci a střelou přes brankářovu ruku vsítil branku – 0:2. O dvě minuty později se domácí prezentovali střelou vedle naší branky. V 20.min. posunul Hrudík A. míč na Michalíka, který šel skoro sám na brankáře a ve vyložené šanci zakončil pouze střelou do boční sítě. V 25.min. domácí obrana chybovala a Michalík lobem těsně před brankářem o kousek minul branku. V 38.min. nabídnul Průša slabým odkopem domácímu hráči slibnou šanci. Střelou bez přípravy jen o kousek minul míč Jelenovu branku. V 56.min. prošel Jelen M. s míčem z obrany až k vápnu domácích, kde přihrál na Michalíka. Jeho střelu brankář reflexivně vykopnul na aut. V 58.min. střílel vedle branky Kašpar. V 59.min. vyrazil Jelen prudkou střelu domácích pod břevno na roh. V 60.min. po ztrátě míče na půlce, založili domácí rychlý proti útok. Průša nedostal na centrovaný míč a domácí hráč lobem přehodil Jelena – 1:2. Tato branka domácí nakopla a o dvě minuty později nevyužili velkou šanci dva na jednoho. V 66.min. zkoušel Michalík z půlky pozornost brankáře, ale nestrefil branku. V 69. min. skončila střela domácích vedle branky. V 71.min. vysunul Michalík do brejku Kupku, který šel sám na brankáře, ale místo zakončení do odkryté branky zvolil nesmyslnou a nepřesnou přihrávku na Hynka. Tímto se míč ocitnul mimo branku. V 81.min. předvedl Jelen zákrok sezóny, kdy vyškrábnul střelu do horního růžku svojí branky. Závěrečný tlak jsme přestáli a taktickým střídáním v závěru utkání jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce. Všem hráčům, co se zapojili do tohoto utkání patří poděkování. Teď nás čeká brigáda a očekávané zakončení sezóny. Doufám, že se po dovolených sejdeme ve stejném složení a snad ještě o někdo doplníme.
v.d. Hery

Petr     04 Červen 2018 19:30 |
Kostel. Lhota ,,B“ – Domašín 4 : 0 ( 2 : 0 )
2.6.2018

K tomuto utkání jsme odjížděli bez nejlepšího kanonýra 4. třídy Honzi Michalíka. Do utkání nastoupila tato jedenáctka :

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Jelen M., Trudič, Štengl, Zjadin, Moravec V.,
Kupka, Koch, Kašpar
Střídali : 67.min. Kašpar – Hrudík A. 78.min. Průša – Suk
Připraveni : Mikoška, Hrudík M., Hynek, Zajíček

Rozhodčí : Leimer Václav
Žluté karty : 0:1 ( Zjadin Miroslav )
Diváků : 38

Zápas pro nás nezačal příliš dobře a po domácí rozehře míče z přímého kopu před naší branku vsítil nikým nekrytý hráč úvodní gól – 1:0. Po čtvrt hodině hry po rychlé akci nastřelil Kupka boční síť domácí branky. Za dvě minuty musel Jelen vytáhnout trestný kop domácích na roh. V 20.min. vybojoval Kupka na středu hřiště míč. Svoji akci jeden na jednoho vyřešil lépe domácí brankář. V 28. min. prošli domácí hráči lehce obranou a navýšili skóre – 2:0. Po rohovém kopu v 41.min. hlavičkoval domácí hráč těsně nad naší branku. V druhém poločase byl spíše boj o střed hřiště. Kritická pro nás byla dvou minutovka v 71. a 72.minutě, kdy domácí vsítili po našich chybách dva góly a bylo o zápase rozhodnuto. Domácí se výhrou na nás dotáhli na jediný bod. V příštím a zároveň posledním zápase této sezony zajíždíme do Čermné a doufám, že celoroční snažení proměníme ve tři body.
v.d. Hery

Petr     31 Květen 2018 05:56 |
Domašín – Olešnice 8 : 0 ( 5 : 0 )
27.5.2018

Na Dobrušskou pouť jsme v posledním domácím zápase této sezóny přivítali hráče z Olešnice. V sestavě nám chybělo hned několik hráčů, kteří se omluvili ( Jelen M., Kupka, Ohnoutek Moravec atd. ). Na lavičku usedlo pět náhradníků, což je také velmi pozitivní věc.

Sestava : Jelen, Škalda, Průša, Hrudík A., Trudič, Štengl, Koch, Zjadin,
Hašek, Michalík, Kašpar
Střídali: 55. min. Štengl – Suk 60.min. Hašek – Mikoška
65. min. Kašpar – Zajíček 75.min. Michalík – Hynek
80. min. Koch – Hrudík M.

Branky : 6x Michalík, Zjadin, Hynek

Rozhodčí : Reichl Petr, Plocek Luboš
Žluté karty : 0:0
Diváků : 33

V 8.min. hostující brankář vyrazil prudkou střelu Trudiče přímo k Michalíkovi, ale jeho dorážku poslal pozorný gólman na roh. Za minutu rozehrál Hašek trestný kop přímo na Michalíkovu hlavu. Tečovanou střelu brankář vyrazil a Zjadin slabou dorážkou poslal míč do brankářovy náruče. V 25.min. odcentroval Koch míč za obranu a Michalík v náběhu otevřel skóre – 1:0. Po půl hodině hry odcentroval od rohového praporku Škalda a Zjadin rybičkou poslal míč do sítě – 2:0. V 33.min. vystihnul špatnou rozehru hostující obrany Michalík a nedal brankaři šanci – 3:0. V 36.min. strefil Michalík přízemní střelou jednoho z obránců a míč skončil v brance – 4:0. V 41. min. posunul Zjadin míč na Štengla, který přihrávkou po zemi uvolnil Michalíka a ten křižnou střelou na vzdálenější tyč upravil skóre poločasu – 5:0. V poslední minutě střílel Štengl míč pouze do brankáře a z proti útoku hosté zakončili mimo Jelenovu branku. V 47.min. utekl po lajně Štengl, ale jeho střelu na bližší tyč brankář ještě vyrazil. Kašpar tento míč nestrefil a tak do branky ho dorazil pozorný Michalík – 6:0. V 52.min. vychytal Jelen velkou šanci hostů a hned z rozehrávky nalil Kašpar míč na Michalíka, který se nemýlil – 7:0. Po deseti minutách hry v druhé poločase se zastřeloval Hašek nad branku. V 58.min. Suk centroval míč před branku a s Michalíkovou střelou si brankář poradil a další dorážka skončila na břevně. V 63.min. si Jelen poradil s ojedinělou střelou hostí. V 75.min. střílel neúnavný Michalík těsně nad. V 80.min. vykopnul Jelen reflexivně nohou střelu hostí na roh. V poslední minutě zápasu si postavil míč k rohovému praporku Mikoška a rozehrou na bližší tyč poslal míč do chumlu. Nejlépe se zorientoval volný Hynek, který přes tři hráče ukončil olešnické trápení – 8:0. Trošku mě zaráží výkony některých rozhodčí na okrese. V tomto zápase se mohlo žlutit na obě strany a nemusely být žádné dohady. Tímto chci všem poděkovat a doufám, že poslední dva venkovní zápasy dotáhneme taky do vítězství.
v.d. Hery


319
Příspěvků
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

EasyBook

Svátky
Včera : Radoslav
Dnes: Stanislav
Zítra : Státní svátek
Náhodné Fotky
P9190018.JPG
Kanonýrův koutek
Wazquezova hláška č.1
  • aby ty !

Wazquezova hláška č.2
  • musíme přemlouvat je?

Wazquezova hláška č.3
  • Kdy já dal gól, tak pověsím kopky na ........

Wazquezova hláška č.4
  • Nebudeš ty trénovat?

Wazquezova hláška č.5
  • Někdo uklidil to?

Facebook
Banner